למה דרעי נזכר רק עכשיו לאיים בפרישה?

מצביע ש"ס מתקשה להבין מדוע חברי הכנסת של ש"ס מתפרצים ומזדעקים כאחוזי טירוף על מנהל ערוץ 10 כאשר הוא התכוון בדבריו להעניק במה בערוץ גם למסעודה משדרות שנאלצת לצפות מדי ערב במתן חודרוב ורביב דרוקר ויתר האשכנזיים שעוטפים את מסך הפלזמה של הערוץ הלבן. {דעה נוקבת}

כשזיעה קרה מכסה את פני התעוררתי הבוקר למתקפה חסרת תקדים של ראשי תנועת ש"ס על שלל חכי"ה דובריה ועוזריה שעטו על הטרף העדתי כאחוזי אמוק.

כמצביע ש"ס אותנטי שקם מאשפתות ומתהלך עם קומה זקופה לעיני אחיי האשכנזים,  אני חש כי זעקות השד העדתי היוצאים מן התנועה הספרדית רק גורמים להורדת קרנה של היהדות הספרדית.

אז אמר אשכנזי… בגלל זה להיפגע? ועוד לאיים לשבות אצל מסעודה משדרות?.. נסחפתם.

ברצוני לשאול את חברי הכנסת של ש"ס והעומד בראשה: היכן הייתם חברי הכנסת של ש"ס כאשר עדת הרפורמיות ביזו ספר תורה בכותל וטמאו את היכל קדשך? קולכם לא נשמע ברמה. לא ציוץ ולא איום, הכל כשר כאשר מדובר בפופוליזם רצוף בשקרים וניצול ציני של בוחרים שאינם בקיאים בשולי הדברים.

מאי קסבר אריה? יו"ר הדריקטוריון החדש של ערוץ 10 נגע לו ביבלת הרגישה שהוציאה אותו מדעתו, מכאן הייתה הדרך קצרה למתקפה פרועה חסרת רסן שאינה מכבדת את דרכו של מרן זצוק"ל.

נקודה נוספת, אני מתקשה להבין מדוע אתם מתפרצים ומזדעקים כאחוזי טירוף על מנהל ערוץ 10 כאשר הוא התכוון בדבריו להעניק במה בערוץ גם למסעודה משדרות שנאלצת לצפות מדי ערב במתן חודרוב ורביב דרוקר ויתר האשכנזיים שעוטפים את מסך הפלזמה של הערוץ הלבן.

סדן זעק ומחה על כך שאין ספרדים בערוץ, כוונתו הייתה לשלב כתבים שחומים בערוץ ששוכן בגבעתיים, אך עתה אריה הוצאת את השד העדתי מהבקבוק וטענת כי הוא פוגע במזרחיים. מזרחיים? הרי רובם אינם מצביעים לש"ס, וקולותיהם מתפלגים בין כל המפלגות בישראל.

בשולי הדברים, מטרת מינויו של סדן זה להיכנס בין הפטיש לסדן ולמתן את הערוץ שרודף את ראש הממשלה עד חורמה, אם ממשלת נתניהו תיפול זה יהיה חתום באותיות קידוש לבנה על שמם של צוות כתבי חדשות 10 ובראשם הפרשן הפוליטי רביב דרוקר שחשף את פרשת "ביבי טורס" וכעת הערוץ מלבה את פרשת המיליונר הצרפתי.

כניסתו של סדן שהיה יועץ של שרה נתניהו היה אמור למתן את הערוץ השמאלני ובהכרח זה היה גורם לייצב את הממשלה. עתה, כשחברי הכנסת של ש"ס פרצו במחול שדים על ראש הממשלה הוא יצטרך לחזור בו מהמינוי וגם יתחיל לספור ספירת העומר עד להתפטרותו הצפויה של נתניהו.

9 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לידיעת דרקי והמועצת: יתד המן וככר השבב יותר גזענים מערוץ 10 זה עתון משוקץ מתועב ורודף ספרדים ושס והם מועצת הבובות מנויים עליו אלק מורשת מרן ע"ה
  הספרדים אינם בני ערובה של הכלב דרקי והמועצת הבובות המשוכנזת שלו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. מענין רק שבוע שעבר אמר דרעי שהוא לא מבין למה נפתלי בנט מאים על הקואליציה .ונפתלי בסך הכל רצה ביטחון לאזרחים . אבל כשמדובר בכבוד של דרעי אז מותר לאיים?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • שיואיל לפרוש מכדור הארץ ולתמיד

   המעבורת דיסקובדרעקי מוכנה לשגר את החלאה לגהנם |
   הגב
 3. החוצפה והעזות פנים של מכלוף והפודלים סביבו לא יודעת גבולות אחר כך לפני החזרה לכלא יבכה שרודפים אותו ויחבר שירי רדיפה עם הפודלים סביבו.

  אחמד גואטה |
  הגב
 4. לא העת לחשות, קוקר או מי שיכול יגיש פנייה ליועץ המשפטי לממשלה שיורה

  למשטרה לחקור מה הקשר של בעלי ערוץ 10 לבין השרץ הנאלח מכלוף

  למצות את הדין עם העבריין |
  הגב
 5. להשליך את העבריין והפושע נוכלוף דרעקי לכלא

  נוכלוף דרעקי הגוסס |
  הגב
 6. דרעי תמיד ידע להשפיל את הספרדים בהסוואה שייענו דואג להם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב