למה חוסמים את הפלאפון הכשר? מכתב נוקב לעסקנים

ב"ה הציבור החרדי הנאמן ברובו לגדולי ישראל, מחזיק רק מכשיר כשר כי כך הרבנים אמרו, גם אין לו אינטרנט ורדיו כי אסור, האם אין ניצול ? מדוע אם כך נחסמים המספרים של "קווי נייעס" ואין אפשרות להתקשר ממספר כשר?

קראתי את זה באיזשהו מקום ואני חושבת שכל מילה כאן נכונה. ולצערינו עדיין חוסמים אותנו ואין לנו אפשרות לשמוע את החדשות באופן נקי המתאים לאופי הציבור החרדי…

ב"ה הציבור החרדי הנאמן ברובו לגדולי ישראל, מחזיק רק מכשיר כשר כי כך הרבנים אמרו, גם אין לו אינטרנט כי אסור, גם רדיו לא מחזיקים כי גם אין רוח חכמים כ"כ נוחה, בשנים האחרונות קמו "קווי נייעס" למיניהם הפופולארים מביניהם הם "קול הציבור" וחדשות הציבור" (אין לי ממש מניות שם, אני גם לא יכול להתקשר לזה כי המכשיר שלי כשר, אז אל תחשדו שאני אינטרסנט).

הקו הזה ודומיו, מביאים חדשות בצורה נקייה ומנופה, ללא פרסומות/נשים/וכדו' ואין שום סיבה שבעולם, לחסום כזה קו בקומה הכשרה, אילולא פחד של בעלי אינטרס שליטה בציבור החרדי, שהיא העיתונות המפלגתית של 2 הצדדים שנשלטת ע"י גופים מסויימים שמעוניינים לקבוע את דעת הקהל, ושלא יהיה ח"ו עוד כלי תקשורת נוסף, אז אם אפשר לחסום אותו בבריונות ע"י חסימת הקווים שהציבור החרדי הנאמן ציית לרבותיו ומשתמש בו, אז למה לא לחסום??

עכשיו, יסביר לי כל בר דעת, למשל בזמן מלחמה, שאנשים דואגים וחרדים ורוצים לדעת ולהתעדכן מה קורה יש אזעקה אין אזעקה וכו', אין להם אינטרנט ב"ה, אין להם רדיו ב"ה,והם רוצים לדעת ברגע זה מה קורה, אינם מסוגלים לחכות עד מחר ש"המודיע" או "יתד" יגיעו, מה הם יעשו??

אז מוכרחים לקנות רדיו, מוכרחים להתחבר לאינטרנט, וזה יותר טוב??? וזה במצב מלחמה, אך אפילו בלי זה, הקווים האלו מספקים מידע על אירועים תורניים כאלו ואחרים המתקיימים בריכוזים החרדיים, שזה ממש נחמד לשמוע, אין כאן צל צילו של "התרחק מן הכיעור" וכדו', הפוך, הרי ידוע שכל אחד צריך קצת זמן של "פנאי" שזה לא ממש שיעור תורה או תפילה, אלא פנאי לשמו, וגם אם אתה חרדי הכי אדוק אתה תצטרך את זה, אם אתה קנאי אדוק, תנצל את הבערת הפחים והפולמוסים נגד המדינה וכדו', וזה יהיה הפנאי שלך, אם אתה יהודי חרדי, אתה גם צריך פנאי, ומה טוב ומה נעים אם מספקים לך את זה ע"י עידכון דרמטי של "אנחנו עוברים כעת בשידור חי להכנסת ס"ת המתקיימת וכו'" או למשל, התהפך העולם!! "האדמו"ר מ… הגיע לביקור אצל האדמו"ר מ…" איזו התרגשות!!!

אם תחשבו קצת, תראו שיש בזה גיבוש גדול וחיזוק החרדיות שבתוכינו, כי אנחנו ממקדים את התעניינותינו במה שקורה אצלינו, וזה נהדר!!! רק מה?? לעיתונות החרדית המפלגתית הנשלטת ע"י קבוצה מסויימת לה לא מתאים שיהיה איזה כלי תקשורת חרדי ומסונן שיגיד משהו קטן אחרת ממנה, וזו בריונות!!! מנצלים את הציות של הציבור לגדולי ישראל, לרווח פוליטי שאינו מן המידה, וזו שחיתות, אל תדאגו, אותם אלו שאוסרים עלינו את הקווים האלו, יש להם אינטרנט ויש להם הכל, החרדי המסכן הקטן ש"רק" רוצה להתעדכן בזמן אמת ולדעת מה קורה, לו אסור!! הוא צריך לציית!!!

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הכותב צודק בהחלט אבל לפעמים צריך לשלם מחיר כןאב על היותינו חרדים ולפום צערא אגרא ובשעת חרום אפשר לשמוע רדיו

  יחיאל |
  הגב
  • תגובה ליחיאל:
   הא גופא קשיא, למה לנו להזדקק בשעת חירום לשמיעת רדיו, כאשר בטוח שהשמיעה תגלוש גם לשאר הענינים המושמעים שם?
   וידוע לי מקרוב על בית (ויש יותר מאחד כאלה) שהכניסו מכשיר רדיו הביתה במלחמת המפרץ בהיתר הרבנים, וכיון שנכנס שוב לא יצא, והיום נשמעים שם כל מיני דברים אסורים רח"ל, והכל התחיל בהוראת היתר, שאמנם היתה הוראת שעה, אך את הנעשה אין להשיב…
   למה לא למנוע מלכתחילה מצב שכזה, ע"י פתיחת קוי נייעס כשרים לציבור אנ"ש המהדרין לשמוע בקול רבנים, שבהם יוכלו להתעדכן און-ליין על המצב בכל רגע נתון, ולאו דוקא כשמגיע למצב מלחמה וכדו'?
   ואגב, הנה לך עוד סיבה למה קוי 800 הצליחו ביותר…

   יהודי פשוט |
   הגב
 2. ניכר מבין השורות שכותב המאמר או שאינו יודע מה זה קוי נייעס או שאינו יודע מה זה 'חרדי'

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • כל מילה יהלום….
   לקבור עכשיו ומהר את ועדת הרבנים לעינייני תשקורת…איך יכול להיות שאני מתקשר קול סאטמר ושומע שם דברי נאצה עפ"ל מכמה עבריינים סאטמרים נגד הרב שטיינמן? וזה מותר..
   חתיכת מאפיה הוועדה הזאת

   מושקה |
   הגב
 3. בוקר טוב, עכשיו התעוררת?
  די לתמימות!
  כל זמן שלא יקומו קבוצת חרדים שאיכפת לה , וירימו תקשורת חרדית מנופה בכל דרך, לא רק אתרי אינטרנט, ימשיכו יותר ממחצית החרדים להחזיק מכשירים לא כשרים בחשאי לצד הכשרים!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב