למה כדאי לחפש משרדים להשכרה ברמת גן?

העסק הקטן שהקמתם במו ידיכם הולך ומתפתח, ואתם מבינים שכבר אין ברירה – הגיע הזמן לצאת החוצה ולשכור משרדים שיוכלו לשמש כמקום עבודה אידאלי עבור הצוות שלכם, מקום שבו תוכלו גם לקבל לקוחות באווירה נעימה ומסודרת. ישנם אזורים שונים שבהם תוכלו להתמקם, אבל נדמה שבין שלל האפשרויות ישנה עיר אחת שמושכת אליה תשומת לב רבה מצד עסקים קטנים וגדולים – רמת גן. מצד אחד ישנם מתחמי תעסוקה מרכזיים כמו הבורסה ומצד שני מבני משרדים הפרושים ברחובות המרכזיים ובהם ז'בוטינסקי. לאזורים אלה יש לא מעט יתרונות כמו גישה נוחה מכל מקום באשר הוא, ושפע של קווי אוטובוס, ובחלק מהמקרים ישנה אף רכבת סמוכה (למשל בבורסה). כל אלה מסבירים מדוע משרדים להשכרה ברמת גן הם אטרקציה משמעותית, ומדוע עסקים רבים בוחרים להתמקם דווקא בעיר שנמצאת במרחק נגיעה מתל אביב, וגם לא רחוק מערים מרכזיות נוספות כמו גבעתיים, בני ברק ופתח תקווה.

 

בדקו את התשתיות שלכם

כאשר אתם בוחנים משרדים להשכרה ברמת גן מומלץ לשים לב לא רק למיקום ולתחבורה הציבורית – אלא גם לתשתית המוצעת לכם. אם נישאר לרגע בתחום הגישה, הרי שחניה זמינה היא חשובה מאוד והיא מצרך נדיר במקרים רבים. בדקו האם יש לכם חניון פרטי שבו תוכלו להשתמש וכמה חניות עומדות לרשותכם באופן שוטף. אם יש לכם אפשרות לשכור שטחי חניה נוספים כדאי לשקול את האפשרות הזו כדי שתוכלו להעמיד לרשות הלקוחות שלכם חניה נוחה. אם אין חניון צמוד ייתכן שישנם חניונים ציבוריים בסביבה או שתוכלו להגיע להסדרים שונים שיעניקו לכם הנחות אטרקטיביות. אם כן, תוכלו להציע גם לעובדים שלכם מקומות חניה נוחים, מה שיקל עליהם מאוד וייתפס כדאגה שלכם לרווחתם – וזה בהחלט דבר חיובי.

 

מה מצב התחזוקה?

בבחינת משרדים להשכרה ברמת גן מומלץ לבחון גם את נושא התחזוקה. במקרים שונים אתם עשויים לגלות שהמבנה אינו מתוחזק כלל, מה שאומר שהלובי מוזנח, המראות מלוכלכות ואם המעלית תיעצר איש לא ידאג לכך. מבני משרדים שמנוהלים על ידי חברת אחזקות הם מבני משרדים אידאליים הרבה יותר ובהם תוכלו להיות רגועים ולדעת שגם החלקים החיצוניים – אלה שאינם בשליטתכם – נראים טוב ומושכים את העין. זה חשוב לא רק עבורכם, אלה שמגיעים למשרד מדי יום ביומו, אלא עבור הלקוחות והשותפים הקיימים והפוטנציאליים. אין דבר שמשדר עליכם באופן שלילי יותר מאשר מבנה משרדים שאיננו מתוחזק. בקשו להבין מראש מי מנהל את המבנה, מי מתחזק אותו ובאיזו תדירות. היו בטוחים שלא רק המשרד שלכם ייראה מתוקתק, אלא המבנה כולו, כולל שטח הכניסה והחניון התת קרקעי. הכל כדי שהלקוחות שלכם יבינו שאתם שמים לב לכל פרט ולוקחים כל נושא ברצינות תהומית, בדיוק כפי שהלקוחות מצפים מכם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.