למה כדאי לרכוש אופניים חשמליים

שוק התחבורה כיום איננו מקובע כפי שהיה בעבר, כיום קיימות אפשרויות תחבורה פרטית משודרגות המציעות לכל מתעניין את הדרך הנוחה והאולטימטיבית עבורו להגיע ליעד. כיום אחד המוצרים הכי פופולריים בשוק אלו האופניים החשמליות. רכישת אופניים חשמליות זהו אחד המעשים הנבונים שניתן לעשות מכיוון שכך ניתן לשפר ולשדרג את התנועה ביום יום באופן משמעותי.

אם בעבר היינו צריכים לרכוש רכב בעשרות אלפי שקלים, להיקלע לחובות והוצאות מדי יום – כיום כבר לא חייבים בכך. ניתן לרכוש את אחד הסוגים של האופנים חשמליות מומלצות ולנוע עמם לכל מקום ברחבי העיר. אופניים חשמליות זהו כלי תחבורה לכל דבר והסוגים המתקדמים מגיעים גם לכמה עשרות קמ"ש. למעשה, מדובר בכלי תחבורה לכל דבר וההוצאה היא חד פעמית. רכישת אופניים חשמליות מתאפשרת בכל חנות לאופניים וקורקינטים. כיום יש עוד מוצרים חשמליים אך האופניים החשמליות הן ללא ספק הכי נוחות ואף מתאימות לקהל יעד רחב. ישנן אופניים חשמליות פשוטות יותר המותאמות לילדים ובני נוער אך במקביל תוכלו גם למצוא אופניים חשמליים משודרגים יותר עם יכולות וביצועים גבוהים למדי.

עדיף ואף כדאי לרכוש אופניים חשמליות מכיוון שלא צריך להסתבך ולשלם ביטוח או בעבור דלק. זוהי הוצאה חד פעמית בעבור מחיר האופניים ויתכן כי בעתיד הרחוק תצטרכו להחליף סוללה. התפעול פשוט ונוח, בסיום רכיבה או בסיום היום יש להטעין את האופניים במקור חשמלי ולאחר מספר שעות הן שוב מוכנות לפעולה ושימוש. הכלי הפשוט והמוכר לכולנו – אופניים, עבר שדרוג אדיר וכיום ניתן לראות יותר ויותר רוכבים ברחבי הארץ והעולם.

אופניים חשמליות אמנם עשויות להגיע למהירות גבוהה אך אינן מתאימות לרכיבה מחוץ לעיר. למרות זאת, מדובר בתחליף יעיל לתחבורה הציבורית והרכבים הפרטיים – באמצעותן ניתן לעבור מרחקים ארוכים ברחבי העיר ובזמן קצר. בהגיעכם ליעד, ניתן לקחת את הסוללה בתיק ולהשאיר את האופניים קשורות. ישנם דגמי אופניים חשמליות שמתפרקים ומתקפלים וניתן לארוז אותם בתיק נשיאה ייעודי ואף להעלות אותם לקומה גבוה וכדומה.

מחיר אופניים חשמליות תלוי בדגם ותמחור החנות. מדי שנה המחי יורד והופך ליותר ויותר זמין מכיוון שמופיעים עוד דגמים חדישים. המחירים נעים בין 1500 ש"ח ועשויים להגיע גם לעשרות אלפי שנים, תלוי ברמת השדרוג שתבחרו להוסיף לאופניים. חשוב לרכוש אופניים בבית עסק המתמחה בכך ועם אחריות רלוונטית. חשוב מאוד לבחור אופניים חשמליות עם המלצות של חברה ידועה בתחום לאחר שבררתם היטב על הדגמים השונים. בנוסף, יש לוודא כי האופניים נושאים תו תקן באישור משרד התחבורה ומשרד התקנים. כמו כן, יש להקפיד על תחזוקת האופניים והסוללה הנלווית.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. סוללות לאופניים חשמליות

  אם האופניים החשמליות שלכם התקלקלו אל תמהרו לזרוק ולקנות חדש.
  אפשר לקנות חלקי חילוף לאופניים חמשליים וסוללות לאופניים חשמליות באתר הבא >
  סוללות לאופניים חשמליות

  מיכל |
  הגב