"למה נתניהו הוסיף 800 אחוז לבחורי הישיבות?" (וידאו)

כשנה לבחירות רינה מצליח יצאה לשוק התקווה בתל אביב כדי לברר עם האזרחים מה הם חושבים ומה היו רוצים לשאול את ראש הממשלה. צפו { רינה בשוק}

 

שנה מאז הבחירות וראש הממשלה לא העניק אף ראיון לכלי התקשורת, בעקבות כך רינה מצליח יצאה לשוק התקווה בתל אביב כדי לברר עם האזרחים מה הם חושבים ומה היו רוצים לשאול את ראש הממשלה.

רוב האזרחים ברחוב דיברו בעיקר  על המצב הביטחוני וביוקר המחייה. אחד הנשאלים שאל את נתניהו למה הוסיף 800 אחוז לבחורי הישיבות?.

גם שורה של עיתונאים מכלי תקשורת שונים הציגה שאלות לנתניהו.

  באדיבות רשת

במקביל, סקר מכון מדגם שביצעו מנו גבע וד"ר מינה צמח בשיתוף Panel מעלה כי ל-54% מהאזרחים זה לא מפריע שראש הממשלה לא מתראיין לעומת 41% שהשיבו כי זה "מפריע מאוד" או "די מפריע".

 

השאלה הנוספת בסקר נגעה ליחסה של התקשורת לנתניהו. השאלה: "הייתה האם התקשורת הישראלית הוגנת או לא הוגנת כלפי ראש הממשלה?".

 

14% השיבו שהיא "מאוד הוגנת", 31% ענו "די הוגנת", 27% סבורים שהתקשורת "די לא הוגנת", 17% אמרו כי היא "בכלל לא הוגנת" ו-11% ענו שהם לא יודעים.

 

מהליכוד נמסר בתגובה כי "אין הוכחה טובה יותר ליחסם של גורמים בתקשורת כלפי ראש הממשלה מאשר ההחלטה להקצות זמן גם בערב טראגי זה ליועצים לשעבר ומומחים בעיני עצמם רק כדי לבקר את ראש הממשלה בענייני זוטות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.