"למה עזבתי את בקהילה"? גרינבוים מסביר (האזינו)

עיתון בקהילה עלה לכותרת כאשר עורך הוותיק עזב את עולם העריכה ועבר לנהל מוסד תורני, בשיחה עם משה גלסנר מסביר אברהם דב גרינבוים את הנסיבות. האזינו. { ראיון פרידה}

האם  יש מספיק עיתונאים חרדים בתאגיד? עומר בן רובי מנהל רשת ב' בתאגיד טוען בשיחה למשה גלסנר במהדורה המרכזית בקול ברמה שאכן כן: "יש לנו הרבה יותר חרדים מכל כלי תקשורת אחר. רעיון תחנת השידור החרדית הוא רציני בהחלט, זה על השולחן".

 

בן רובי מוסיף: "אנחנו מרגישים כמו ברכבת הרים, לא יודעים מה יהיה. שרקי עזב כי הוא היה צריך את המסך ואנחנו נאלצנו להתעכב", כך בן רובי בראיון, ל

עיתון בקהילה עלה לכותרת כאשר עורך הוותיק עזב את עולם העריכה ועבר לנהל מוסד תורני, בשיחה עם משה גלסנר אומר אברהם דב גרינבוים: "אני מרגיש תחושה של חופש וחירות מהלחץ של עורך עיתון. ענף העיתונות הוא אכן ביצה, אחרת, מה הדרמה בכך שעזבתי את העיתון. למה כל תזוזה בענף מעניינת אותנו?"

"עיתונות חרדית לא תמיד משפיעה", טוען, "לדוגמא, לא מנהלים קמפיין בתקשורת למען מועמד כזה או אחר אם גדולי ישראל מתנגדים לה".

גרינבוים מוסיף כי לדעתו הפרינט בהחלט חי וקיים, אי אפשר לקרוא מאמרי דעות ארוכים וסיפורים מגזיניים ברשת, גרינבוים מסכם את הדיון ואומר כי יש עדיין עיתונאים צעירים ומוכשרים לא פחות מהעיתונאים של פעם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.