"למה צריכים את אונסקו אם יש לנו את גפני" (הקלטה)

בראיון לגלי צה"ל, חברת הכנסת שולי מעולם תוקפת את חבר הכנסת גפני ששלח אמש (רביעי) לראש הממשלה מכתב בו הוא טוען כי יש למנוע את עליית חברי הכנסת להר הבית. האזינו לראיונות. { מועלם תוקפת}

חברת הכנסת שולי מעולם תוקפת את חבר הכנסת גפני  ששלח אמש (רביעי) לראש הממשלה מכתב בו הוא טוען כי יש למנוע את עליית חברי הכנסת להר הבית.

בראיון לגלי צה"ל גפני שוחח עם יועז הנדל וספי עובדיה והסביר את בקשתו: "המשטרה אולי יכולה לאבטח את הר הבית, אבל היא לא יכולה לקבוע מדיניות".

גפני אמר עוד כי "המדיניות קיימת בגלל שבנושא המדיני, העלייה עשתה נזק בל יתואר מול העולם וגם בנושא הביטחוני. כולם יודעים מה קרה כתוצאה מעלייה של אנשים פוליטיים להר הבית".: "אסור לנו לחלל את המקום שאנחנו הכי שייכים אליו. כל הסיבות שמניתי קודם – הנושא הביטחוני והנושא המדיני, כל זה נמוג בעשן ברגע שאני אומר שאי העלייה להר הבית מעידה על הריבונות שלו. מעידה על כך שאנחנו מייחסים למקום הזה את השייכות הכי גדולה שיש לעם היהודי".

מיד לאחר שגפני דיבר עלתה לשידור חברת הכנסת שולי מועלם שתקפה את גפני: "למה אנחנו צריכים את אונסקו אם יש לנו את חבר הכנסת גפני שיגיד לנו שאנחנו פוגעים באתרים הקדושים לאסלאם בעלייתנו להר הבית. יש פה דיון הלכתי אמיתי שיש הגורסים אותו כך ויש הגורסים אחרת".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.