למה שלומי כהן "מוציא את העיניים" לגולשים?

גולשי הרשתות החברתיות רואים אותו נהנה פעמים רבות בחו"ל במשך שנה בודדה, מה שהם לא עשו כל חייהם. ואיך התחזק הצלם שלומי כהן דווקא מה'סטורי'ז' שהוא מעלה?

בסדרת כתבות מיוחדת לחול המועד פסח תשע"ח, 'אקטואליק' מציג את פרויקט "כוכבי הרשת החרדים" שפרצו בשנים האחרונות לתודעה הציבורית וצצים לנו מכל עבר: בפייסבוק, באינסטגרם, טוויטר, וגם בוואטספ.

ואם תרצו לנוח ולעבור על הסטורי'ז – הם שוב יקפצו שוב ושוב.

חלקם מככבים אצלנו לא פעם, הן במדור הפפארצי 'בקליינע'  והן במדור הסטורי'ז בכל יום שלישי אצלנו באתר.

אז בשביל מה הם עושים את זה? כיצד הם נהיו כוכבים? ואלו דברים טובים הם מנסים להפיק מכל זה?

לשם כך שוחחנו עם כוכבי הרשת הגדולים של הציבור החרדי, שהפכו מהר מאד לאושיות רשת וחלק בלתי נפרד מהחיים של גולשי הרשתות החברתיות. חלקם פרצו מזמן את גבולות המגזר וכבר מוכרים בכל העולם.

חלק מכוכבי הרשת מצליחים לתעל את ההשקעה בגריפת רווחים גדולים, לעתים מפרסום בפלטפורמות בהן הם פועלים. יש כאלו שעושים זאת למטרת עשיית חסד, אחרים, זמרים, שמקדמים את שמם באמצעות הכוח המסחרי של הרשת, ויש כאלו שסתם נהנים מהסטורי.

 

והפעם: הצלם שלומי כהן, שמוציא את העיניים לגולשים ממסעות החופש ברחבי העולם

 

הצלם שלומי כהן, צעיר מאד שמשמש כצלם עיתונות במגזינים שונים וגם ב'פלאש 90', פרץ לתודעה של גולשי הרשת החברתית לפני כשנתיים. כהן, שלומד בישיבת 'דרך השם' בירושלים, הגביר והעצים את כוחו לאחר שהוזמן לתעד בעדשתו את האירועים הגדולים במגזר החרדי.

שלומי כהן, בחור פוטוגני שעובר מסך, משתף בסטורי'ז באינסטגרם שלו את חייו, מיד בוקר, צהרים וערב. מסעדות, בילויים, חופשות בחו"ל וכמובן… תמונות, שזה המקצוע שלו.

לינק לאינסטגרם של שלומי כהן:

https://www.instagram.com/shlomi_cohen_21

הוא מוזמן לאירועים מעבר לים על ידי נגידי שועי עולם לצילומי דינרים יוקרתיים או כתבות מסע למגזינים החרדיים, ומידי פעם גם מכנס את הברנז'ה למסיבות יום הולדת. בין חבריו הטובים בקרב העיתונאים נמנים: שימעון ברייטקופף, משה ויסברג, דב אייכלר, ארי גלהר ועוד. כהן ממשיך לשתף, ונראה כי הוא נהנה מכל רגע בחיים.

והנה הסרטון שהוא הכין במיוחד עבור 'אקטואליק', הישר מלאס וגאס:

עוד בפרויקט:

בכיר הנדל"ן הבני ברקי שהפך לכוכב רשת

3 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מעורר השראה

  כבר בגיל צעיר הוא נדחף לכל מיני מסיבות וי אי פי , היו שזילזלו אך ראיתי את הנחישות להצליח , זה בער בך והיום אתה משאיר אבק לכולם והכל בגלל כוח הרצון. עלה והצלח

  חבר קרוב |
  הגב
 2. מעורר השראה

  זוכר אותך מתאמץ להידחף לכל מיני אירועים וי אי פי בגיל 16…. כבר אז בלט הנחישות שלך להצליח !!! זילזלו בהתחלה אבל בהחלט השארת אבק לכולם . עלה והצלח !!!

  חבר קרוב |
  הגב