מיהו הזמר החסידי שמבלה במשחקי ה- NBA ? • בקליינע

השבוע בבקליינע • עידכונים שוטפים: מה עשו הברנז'ה בשלג? הח"כ שנתקע בדרך לפתיחת מטה הבחירות • הג'וב החדש של מוטק'ה בלוי • למי יצביע יואב ללום? מדוע נגנז הראיון בשבועון? • הסלפי עם האד' • וביקורת שבועית על המצייצים החרדים

בקליינע נערך לקראת הסערה שצפויה להגיע ממש בשעות אלו, לאחר תפילת ההלל, קיפלנו את הטלית ועשינו פעמינו בקור ובגשם למשרדי קוקר לכתוב לכם את החדשות הקטנות שעשו את השבוע.

בעקבות השלג: יתד נאמן והמודיע הקדימו את חלוקת עיתוני השבת. בקליינע ימשיך לעדכן בלייב על תמונות הסלבס' מתבוססים בשלג.

בנתיים, ביציאה מחפ"ק החירום בעיירית ירושלים, פגש ראש הממשלה בנימין נתניהו את סגן ראש עיירית ירושלים ישראל קלרמן, ויוסי דיישט, נתניהו שנמצא ערב מערכת בחירות מיהר ללחוץ את ידיהם בחום.

קלרמן

ביהדות התורה חנכו השבוע את המטה החדש של המפלגה בפתח תקווה, עיתונאים רבים צבאו על משרדי המטה ברחוב פינסקר בכדי לתעד את ההמולה הרבה. הכתב הפוליטי של "קוקר" מוטי סגל היה שם ומביא לכם מקבץ תמונות.

מתפללים לשביעי וחולמים על השמיני: – יוסי דייטש יהודה אייזנברג ואורי יפה נעמדו לתפילת מעריב.

עשירי

ובשעה שעסקני "יהדות התורה" מגייסים מניין, חבר הכנסת ישראל אייכלר, ניסה להיכנס לבניין המטה ברחוב פינסקר – אך דלת הכניסה הייתה נעולה. עד מהרה אייכלר הפעיל לחצים כבירים – והדלת נפתחה.

אייכלר תרומה

העסקן קובי רוזנשטיין, עד לאחרונה אברך משי בברכפלד, קובי העתיק את משכנו לשכונת המגורים במתתיהו (הפתוחה) כשהגיע למטה הבחירות – הוא ראה את שדר הרדיו וחטף מידו מיקרופון של "קול חי"…

קובי

יו"ר משמרת הקודש והחינוך מוט'קה בלוי מונה להיות אחראי על מטה הפילוחים, בלוי צבר ניסיון רב בפיקוח על ילדים כשפיקד ביד רמה על קייטנת "תודעה".

מוטקה תרומה

ואם כבר מוט'קה, הוא לא מתעסק רק בפיקוד על ילדים, בלוי ממשיך לסייר ולקרב רחוקים (בתודעה הייתם כבר?) בכדי להשיב את הקולות האבודים.

מוטקה בלוי  תרומה
איש השטח של "דגל" מנחם שפירא,עשה קילומטראז' וחרש את המסדרון המוביל למטה הבחירות.

שפירא תרומה

גפני -פולק מרימים לחיים (כוס תפוזים), שלומי פולק, ישראל רוזנר, ועוזרו של זייברט, תופסים פינה לדסקס.

גפני תרומה

פולק תרומהפלדמן תרומה

ואם כבר ביהדות התורה, תקרית מביכה אירעה במהלך כנס הנשים, הח"כים נזעקו למלאות את אולם כנס הנשים של עיתון המבשר בהנחייתו ליפקין.

נשים תרומה

ומיהדות התורה לש"ס: אם אתם הצבעתם ש"ס בעבר ובמערכת הבחירות הזאת, אתם שוקלים האם להצביע להם, אז תפנו לכתב ידיעות אחרונות לענייני חרדים עקיבא נוביק. הוא חיפש השבוע כמה כאלו לצורך כתבה בעיתון.

אם כבר נכתב על ש"ס, סיפור מעניין נידון בימים אלו במערכות העיתונים, מדובר על חבר כנסת מעדות המזרח (העם איתנו) שהעניק ראיון לאחד השבועונים לפני 3 שבועות ואף נכתב ונערך, אך באותה מערכת עיתון עיכבו את פרסום הכתבה עד שחברו לשעבר יתראיין לעיתון ואכמ"ל.

לאחר דו"ח המבקר: – יעקב וידר חבר מרכז הליכוד יצא לקושש קולות בבני ברק, וידר שוחח עם עוברים ושבים אך לאחר פרשת יום הכיפורים מן הסתם העבודה הייתה לריק.

וידר תרומה

בקליינע יצא לשמחת בר המצווה של הפעיל החברתי יוני מזרחי שהתקיימה באולמי "גן ההדסים" במודיעין עילית, סגרנו שולחן עם יואב ללום ועסקני "יחד", לו היו נערכות הבחירות היום אלי ישי היה גורף את כל הקופה ומשאיר אבק לדרעי, המוזמנים מספרים כי בבית שמש, נתיבות , תפרח, ואיזורים נוספים יש לישי שליטה לא מבוטלת, יואב ללום מזכיר נשכחות ומדגיש כי לא יבחר בדרעי, ללום שהוביל את המאבק באפליה חשף לבקליינע למי בדיוק הוא מתכוון להצביע, יואב לא יוצא בהצהרת רשמית. למה? "כי העם איתנו".

מזרחי

ואם בהעם איתנו עסקנין, ארז ווינר (בעבר שימש רל"ש הרמטכ"ל גבי אשכנזי.) מונה  ליו"ר מטה הבחירות במפלגת "יחד", בני מחלב ממטה ברסלב הצטלם לסלפי.

מחלב וינר בקליינע מביא כמידי בוקר את הזאטוטים לגן, ובדרך אנו פוגשים את הכתב לענייני חרדים של אחד האתרים החרדים ששב מאירוח בתכנית "נייעס" רדודה, הקולגה העדיף שלא להתעסק בתכנית והתמקד בנפיחות בעינו השמאלית. עין הרע.

לאחר טקס הבאת הזאטואטים לגן, אנו מגיעים למקווה נייעס המקומי – ופוגשים ב"ציפור מלאה" שלחשה לנו: כי כל הפגישות של ישי עם האד' לא נועדו אלא "להפחיד" את גפני ופרוש.

ישי תרומה

פינת הציוצים בטוויטר

העיתונאי יוסי אליטוב שידרג את מעמדו בטוויטר והפך למדליף הסקרים, בשבוע שעבר הוא הדליף את סקר מינה צמח,והשבוע הוא הדליף את סקר ערוץ 10, ברייטקופף למשל, לא מרוצה שמשפחה (או משפחתו )לא מקבלים תקציב עבור יח"צ והחל בשורה של מתקפות כנגד יהדות התורה, שימען כבר מנבא לאייכלר כי מקומו לא מבוטח. ארליך הפך לפרשן לענייני עצמו ורוב הציוצים מובאים בתוור פרשנות גרידא, לאחד הדוברים המוכשרים כנראה אין הרבה עבודה במטה של יהדות התורה והוא פצח באחרונה בשורה של ציוצים. ומה עם קובי איזק נעלם מהמפה, למה בעצם שלא יפתח חשבון בטוויטר? ואחרון חביב, יעקב ריבלין שהוריד השבוע פרופיל לאחר שבוע עמוס באירועים.

כל המי ומי (עיתונאים, בלוגרים) הוזמנו לבית ברחוב בלפור בכדי לשמוע את ראש הממשלה מייבב על הטירה המתקלפת. חשמלאי בכיפור? העיקר סלפי עם ביבי.

אם נסעתם השבוע בירושלים- ת"א וראיתם רכב תקוע שדומה לרכב של סגן ראש עיריית ירושלים מטעם בני תורה חיים אפשטיין, מתברר שלא טעיתם, אך האיש נתקע עם רכבו בכביש. אם שאלתם? לאפשטיין ולרכבו שלום.

ואפרופו הפלג, בקליינע אמנם לא השתתף בהפגנת ה"פלג" אך יצא ידי חובת שיתוף תמונת ההפגנה עם הכיתוב "הלווייתו הפוליטית של יעקב אשר", לאחר העלאת הפוסט, בירכנו את ברכת "ברוך בורא פרי הלייקים" (ואמרו אמן). בפלג אמרו בתגובה: כי הם לא מפרגנים ליעקב אשר כל כך הרבה משתתפים…

רב הכותל שמואל רבינוביץ הגיע השבוע לבית היחצ"ן של המדינה רני רהב וכובד בסנדקאות לרך הנולד רפאל יונתן גינזבורג- קיזמן. הברית הייתה אמורה להיות בבית הסבא גינזבורג במרכז אך מחמת צלמים הועבר ברגע האחרון לבית משפחת רהב בסביון. מזל טוב.

מפגש עיתונאים נערך השבוע במסעדת מפגש האש בירושלים לרגל עשור ליינות רמת הגולן. נצפתה נציגות נכבדת מכל מערכות העיתונים באו להשתכר לכבוד חודש אדר.

ינ

עורך עיתון חרדי נצפה השבוע במשרדי יאח"ה בלוד בפרשייה ישנה, הערכה שהפרשה תגנז בין שלל פרשיות הנציבים. (גם ככה היח"צ של המשטרה על הקרשים).

כמה ימים לאחר שבו של יהודה קנוף, בנו של לוזר קנוף מנכ"ל המודיע רכש את חנות בורדו ברחוב אורליאן עמלו פועלים על פתיחת החנות החדשה.

מנחם ישראל מלוב, חסיד חב"ד, הסעיר השבוע את הרשת כשהגיע למעונו של האדמו"ר מבויאן – בירושלים. להתייעצות ולברכה: "אני רוצה לעשות תמונה עם האדמו"ר". האדמו"ר שאינו נוהג להצטלם נעתר, מלוב פרסם את התמונה – ועורר סערה ברשת לא יכולתי לצלם תמונה שלנו עם המצלמה כי זו עדשה רחבה, הייתי צריך חצובה ולא הייתה לי. אמרתי לרבי שאני צריך לעשות את זה עם הפלאפון ובהתחלה הוא סירב ורק לאחר מכן אישר לו". אמר לוואלה חדשות והוסיף: "אני מתנצל אם זה פגע".

מלוב תרומה

ולשמחות: זה לצד זה נצפו חבר הכנסת מאיר פרוש ויעקב ליצמן בשמחת השבע ברכות של איש הפרסום איסר בריסק לשם הגיע גם משה גפני ועוד שורה של אישי ציבור ואמנים שתועדו. ר' יענקי קנייבסקי (הבן של) כובד בברכת "אשר יצר את האדם בצלמו".

פרוש  בריסק

יענקי תרומהבריסק תרומהדובלה תרומה

החזן דובל'ה הלר עם יגאל רווח בשבע ברכות של הנ"ל.

שמחת האירוסין לבתו של איש היח"צ קובי סלע, נחגגה ברוב עם ועם קולקציית עניבות אחידה של גברי והאחים לבית סלע, באירוסין של נויה סלע.

סלע תרומה

ועידכון מהנעשה בקולנוע החרדי: שטיסל ממשיכים לצלם קטעים נרחבים בשכונות החרדיות בירושלים. השחקן משה איבגי  (זגורי) הצטלם לצדו של  סוכן השחקנים חיים הופמן בלאפל. אפרופו זגורי, בש"ס מכחישים כי הם עומדים מאחורי סרטון המכשפה: "מצווה לקיים דברי המת".

זגורי תרומה

ולנעשה במוזיקה החסידית: כוכב המוזיקה אוהד מושקוביץ מבלה שעות נוספות בניו- יורק, בין לבין הוא נצפה במשחקי כדורסל בליגה הבכירה של ה- NBA. מכריו של בקליינע שהיו במקום מספרים על עוד אנשי ברנז'ה שנוהגים לבלות במשחקי הליגה.

אוהד תרומה

המפיק המוזיקאלי גרשון פריישטט ועדי רן בשיחת נפש מאחורי הקלעים של הקול הבא.‏

פדידה תרומה

ובתקשורת החרדית: ב"קול חי": דוד חכם חוזר יחד עם בצלאל קאהן לתכנית האקטואליה החדשה "מדברים בחירות", מדי בוקר בין 8 ל-10.

סיוון רהב מאיר חזרה מחופשת לידה לחדשות ערוץ 2. למרבה הצער, האירוע הראשון שהיא שידרה, הלוויתו של אורי אורבך בבית העלמין במודיעין.

ישורון תורג'מן ישמש ככתב לענייני העולם הספרדי-תורני ב"קול ברמה", כך מודיעה היום תחנת הרדיו החרדית. תורג'מן יסקר את עולם התורה הספרדי, חצרות הרבנים ואת המפלגות ש"ס בראשות אריה דרעי ויחד בראשות אלי ישי. תורג'מן כזכור עבד בעבר ב"קול ברמה" ואף נמנה על צוות העובדים בימיה הראשונים, אז שמש במגוון תפקידים, בהם כמנהל הפקה, עורך ומגיש תוכניות ויומונים.

ראש עיריית בית שמש השיק את ספרו החדש המתאר את מערכת הבחירות הסוערת בבית שמש,העיתונאי יעקב ריבלין שסייע בעריכת הספר הגיע לטקס.

משה

שבת שלום! ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.