הכירו: הבית היקר ביותר בהיסטוריה של ארה"ב

הבית, נמצא בשלבי בנייה, יוצע עבור מחיר מבוקש של חצי מיליארד דולר. תג המחיר הגבוה כולל גם מועדון לילה, סלון יופי, 20 חדרי שינה ונופים מרהיבים של לוס אנג'לס והאוקיינוס השקט

למכירה הבית היקר ביותר בהיסטוריה של ארה"ב. הבית, נמצא בשלבי בנייה, יוצע עבור מחיר מבוקש של חצי מיליארד דולר. תג המחיר הגבוה כולל גם מועדון לילה, סלון יופי, 20 חדרי שינה ונופים מרהיבים של לוס אנג'לס והאוקיינוס השקט.

האחוזה המפוארת, שנקראת The One, היא פרי יוזמתו של מפיק הסרטים לשעבר נייל ניאמי. היא שוכנת על גבעה בשכונת בל אייר היוקרתית. הבנייה שלה צפויה להסתיים לקראת אמצע השנה הבאה.

כפי שאפשר לנחש מהמחיר המבוקש, מדובר באחוזה המתפרסת על פני שטח רב – מעל 9,290 מ"ר, ביניהם סוויטה ראשית בגודל 511 מ"ר – יותר ממרבית הדירות בניו יורק – וכוללת בריכה צמודה, מטבחון ומשרד.

כמו כן, יש בבית שבע בריכות שחייה, חמש מעליות, סלון יופי, חנייה ל-30 מכוניות ואולם קולנוע IMAX שיכול להכיל 45 צופים. הבית מתפרס על פני כמה מבנים שונים, כשהבית הראשי יכלול 13 מבין 20 חדרי השינה.

עם המחיר המבוקש של 500 מיליון דולר, האחוזה יקרה כמעט פי ארבעה מהבית היקר ביותר שנמכר אי פעם בארה"ב – אחוזה בהמפטונ'ס שנמכרה ב-2014 עבור 137 מיליון דולר. עם זאת, נותר עוד לחכות ולראות אם ניאלי יצליח באמת למכור את הנכס במחיר המבוקש. מרבית סוכני הנדל"ן מטילים ספק בכך.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.