למעלה מ-25,000 ילדים השתתפו חינם בלונה פארק של עיריית ביתר

ממלכת הילדים של ביתר עילית: הצלחה חסרת תקדים ל'ביתר לנד 3': כ-25,000 ילדים השתתפו בחינם בלונה-פארק הענק שהקימה עיריית ביתר עילית להנאת ילדי העיר * השנה נערך 'ביתר לנד' במתכונת משודרגת, עם יותר מתקנים, שטחי הצללה, שתיה קרה חינם למשתתפים ואפילו נגישות לנכים * רובינשטיין: "המוני הילדים הצביעו ברגליים. בשנה הבאה נשדרג בעז"ה עוד יותר, בפרט בצמצום התורים למתקנים"

ממלכת הילדים של ביתר עילית: הצלחה חסרת תקדים ל'ביתר לנד 3': כ-25,000 ילדים השתתפו בחינם בלונה-פארק הענק שהקימה עיריית ביתר עילית להנאת ילדי העיר * השנה נערך 'ביתר לנד' במתכונת משודרגת, עם יותר מתקנים, שטחי הצללה, שתיה קרה חינם למשתתפים ואפילו נגישות לנכים * רובינשטיין: "המוני הילדים הצביעו ברגליים. בשנה הבאה נשדרג בעז"ה עוד יותר, בפרט בצמצום התורים למתקנים"

חג גדול לילדים: למעלה מ-25,000 ילדים הגיעו ל'ביתר לנד' – הלונה פארק הענק שהקימה עיריית ביתר עילית – עבור ילדי העיר, אירוע חסר תקדים בו זכו כל ילדי ביתר לכניסה חינם לכל המתקנים, ללא שום עלות.

הלונה פארק המתקדם, שמופעל בביתר זו השנה השלישית, שודרג עוד יותר השנה במספר ובסוגי המתקנים, עם עשרות מתקנים שונים, בהם – מתקנים חשמליים שונים, בלרינה, סימולאטור, ספינת פיראטים, אופני קארטינג, מתנפחים ועוד, כולל מתחם מיוחד לקטנטנים, כך שהמקום סיפק פתרונות פעילות והנאה לילדים מגיל 3 ועד לגיל 14.

במקום גם הושמעה מוזיקה חסידית משובחת לאורך כל שעות הפעילות, מה שהוסיף לאווירת ההפנינג החגיגית של האירוע. כשבנוסף, ג'ינגל מיוחד עם המנון הלונה פארק, נכתב והוקלט במיוחד עבור האירוע, על פי מנגינת שירו החדש של אברהם פריד "באש ובמים".

אלמנט בולט נוסף בלונה פארק – היה שער ענק שהוצב בכניסה למתחם, עליו הוצבו שלטים מעוצבים היטב, הסוקרים את הישגיה של ביתר באחרונה בשלל נושאים, החל משדרוג עשרות גינות משחקים, ההשקעה הרבה בגינון בעיר, ועד לנושאי ביטחון, תחבורה ועוד. התערוכה הקטנה הזו, משכה תשומת לב רבה מצד תושבים, שנהנו לראות את פניה היפות של העיר.

צל, שתיה ונגישות לנכים

השנה, על רקע החום הכבד ובמסגרת השדרוגים מהשנים שעברו, הורה ראש העיר על הצללת שטחים נרחבים בפארק, בעיקר עבור המשפחות הממתינות, וכן במקומות בהם הצטברו תורים ארוכים של ילדים. כמו"כ, ניתן דגש גם על הנגשת הלונה פארק לילדים נכים, שזכו אף הם להשתתף בחוויות וליהנות ככל הילדים האחרים.

בנוסף, הורה רה"ע על הזמנת משאית שתייה קרה, שעמדה במקום במשך כל שעות הפעילות וסיפקה פטל קר לציבור הגדול. למותר לציין – גם זה בחינם, כאשר העלות היא על חשבון העירייה. מדי יום נצרכו מספר שיא של כ-20,000 כוסות שתיה.

בלשכת רה"ע, שם עמלו על הפרויקט בחודשים האחרונים, הביעו שביעות רצון גדולה, הן מכמות המשתתפים הגבוהה והן מהעובדה שהאירוע התנהל כמצופה וללא תקלות מיוחדות. "זה לא מובן מאליו לעבור אירוע בקנה מידה שכזה ללא תקלות. ואין ספק שיש פה סייעתא דשמיא מיוחדת, מלבד עצם ההשקעה האדירה שנעשתה".

אושר מיוחד

מי שעוד נהנו מהלונה פארק בביתר, היו מאות ילדי משפחות החינוך המיוחד, ילדים בעלי נכויות, משפחות יתומים ואלמנות של "ביתר פמילי", וילדי משפחות מתנדבי ארגוני ההצלה, שזכו לשעות נפרדות ומיוחדות ללא עומס. "חייבים לראות כמה אושר היה נסוך על פניהם של הילדים המיוחדים, כדי להבין את השמחה שהבאנו להם. זה היה מרגש עד דמעות", אמרו בארגון המשפחות המיוחדות.

מי שהיו אמונים על הפקת האירוע גם השנה, הם אנשי חברת ההפקות המובילה 'אפקט' בניהולו של ר' אפרים זילברברג, שעשו זאת כדרכם ברמה גבוהה של מקצועיות, וקצרו שבחים רבים מכל עבר, על הניהול, היצירתיות וההשקעה.

זו הפעם השלישית ברציפות שאנו מעניקים זאת לילדי העיר וזו כבר חזקה", אומר רובינשטיין. "אמנם לתת הכל בחינם זה לא מובן מאליו בכלל ומהווה מאמץ תקציבי גדול, אבל אנחנו מרגישים שליחות מיוחדת להקל על משפחות ברוכות ילדים ומשפחות אברכים, ובסייעתא דשמיא אכן הצלחנו לתת מתנה יפה לילדי העיר".

בנוסף הוא מבטיח, כי "לקראת השנה הבאה, אני מתחייב בעז"ה לתת דגש גדול על הטיפול בתורים הגדולים, ע"מ שההנאה של הילדים תהיה מושלמת ללא זמני המתנה ארוכים. כמו"כ אני רוצה לומר תודה גדולה לכל נותני החסויות המכובדים, במיוחד לקופ"ח לאומית ולחברת המשקאות טריפ, שהוכיחו את החיבור החזק שלהם לתושבי ביתר".

DSC_2542

DSC_1967

DSC_2053

DSC_2082

DSC_2104

DSC_2134

DSC_2172

DSC_2229

DSC_2257

DSC_2308

DSC_2393

DSC_2423

DSC_2481

DSC_2510

DSC_2522

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.