למעלה מ- 3,000 שעות שמירת הלשון בספירת העומר לרפואת הילדים החולים

במבצע נטלו חלק עשרות מתנדבי הארגון * הרב אהרן אברמן יו"ר 'לב מלכה': "היוזמה החשובה החלה להתגבש בנהר הדנובה בהונגריה שבו נהרגו אלפי יהודים בשואה האיומה"

 

בארגון 'לב מלכה'- המטפלים בחולי סרטן מציינים בסיפוק רב את מבצע 'ספירת העומר' בארגון, במהלכו קיבלו על עצמם עשרות ממתנדבי הארגון שעות רבות של שמירת הלשון לרפואת הילדים החולים לא עלינו -המאושפזים בבתי החולים ברחבי הארץ. במסגרת המבצע, קיבלו על עצמם המתנדבים יותר מ- 3,000 שעות שמירת הלשון. יצוין, כי הדבר גרם לקורת רוח מרובה בקרב משפחות הילדים החולים אשר התרגשו מאוד לשמוע על היוזמה החשובה שנערכה לרפואת יקיריהם במהרה.

בהנהלת הארגון מציינים כי זכות גדולה התגלגלה על ידי המתנדבים, שבימים אלו של 'ספירת העומר' כאשר זה הזמן הנשגב ביותר לקבל קבלות המסייעות לאהבת חינם- קיבלו על עצמם המתנדבים שעות רבות של שמירת הלשון. בהנהלת הארגון מייחלים כי בזכות היוזמה החשובה  נוכל להתבשר בקרוב על החלמת הילדים החולים. הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה' מספר כי היוזמה החלה לרקום עור וגידים בעת שהותו לפני תקופה יחד עם הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו בסמיכות לנהר 'הנדנובה' בהונגריה שלשם הושלכו אלפי יהודים בשואה.

כידוע, בשנות השואה כנופיות "צלב החץ" השתוללו ברחובות בודפשט שבהונגריה. אלפי יהודים נרצחו ברחוב והושלכו אל נהר הדנובה אשר האדים מדם. עשרות אלפים נשלחו למסעות מוות ולעבודת כפייה. כמאה אלף מן היהודים שנותרו רוכזו בגטו בתנאים קשים. הרב אהרן אברמן יו"ר ארגון 'לב מלכה' שהינו בן לניצולי שואה ציין אז להרב הראשי לישראל הגאון רבי דוד לאו, שכידוע גם הוא בן לניצולי שואה, שדווקא במקום שכזה שבו נטבחו אלפי יהודים בשואה על קידוש ה', צריך להעתיר בתפילה על עם ישראל בכלל ועל החולים בפרט. לאחר אמירת מספר פרקי תהילים במקום, הרב אברמן קיבל על עצמו קבלה שבימי ספירת העומר, כל מתנדבי 'לב מלכה' יקבלו על עצמם כל יום שעות שמירת הלשון לרפואת הילדים חולי סרטן. כאמור, היוזמה שהחלה להתגבש אז, רקמה עור וגידים ובזכות זה עשרות ממתנדבי הארגון זכו ליותר מ- 3,000 שעות של שמירת הלשון.

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הקב"ה בוכה ואומר… על כבודכם מחיתם על כבודי לא מחיתם – מחאה גלויה נגד שמואליק רבינוביץ שעשה מעשה נבלה שאיפשר לאפיפיור The Pope להתייצב מול הכותל המערבי עם צלב בעודו.

  הנבלה סרוחה שאיפשר לאפיפיור-pope (אבי אבות הטומאה) להתייצב מול הכותל המערבי עם צלב בעוד שמולו ולא כיסה את הצלב, אם הוא לא היה מכסה את הצלב במקום כלשהו וכך גם בכותל, זה היה כואב לי מאוד על שמאפשרים לו להתייצב ככה מול הכותל המערבי אבל לא הייתי בא בטענות לרב הכותל הרב שמואל רבינוביץ, הוא היה בודאי טוען כי אין בכוחו לעשות כאן דבר.

  אבל כשמצאנו כי הוא כיסה את הצלב בהר הבית בשל כבוד למוסלמים ואף כיסה את הצלב כשהוא היה מול פני הרב שמואל רבינוביץ ומול הציבור היהודי שם, אבל כאשר התייצב מול הכותל המערבי שם הוא היה עם הצלב ושמואל רבינוביץ לא הבין כי עליו היה למחות מחאה גדולה? מפני שיש בכך חילול ה’ ופגיעה קשה בכבודו של קודשא בריך הוא, כאילו על כבודו של רב הכותל צריך לכסות את הצלב אך על כבודו של הקדוש ברוך הוא כאן זה לא משנה כלל, זה מעשה שחייב לזעזע כל יהודי

  אם הייתי שם לא רק שהייתי מוחה בכל כחי, הייתי קם ועוזב את המקום תוך גילוי דעת, כי כבודו של הקב”ה קודם לכבודו של רב הכותל-שמואליק, ואדרבה, לכסות היה צריך גם כאן וגם כאן, אי הצבת תנאים מוכיח כי משהו חולה מאוד בכח היהודי. המוסלמים הציבו תנאי קודם למעשה שאם הוא בא להר הבית עליו לכסות את הצלב והוא אכן עשה כך, ואילו בכותל המערבי מותר לו לבא עם צלב על דבר שכזה ציפיתי שנשמע קול מחאה

  אני כאן מוחה מחאה גדולה:
  אני רואה בזה מעשה חמור חילול ד’ ופגיעה קשה וגסה בקדושת המקום ובקב"ה, ואעיר כאן לרבה של הכותל, בתפקיד שלך יש הרבה רגעים לא נעימים, ואם אתה רב אמיתי היה עליך להוכיח זאת כאן, כשלא נעים, זה היה מרים אותך ומוכיח כי אתה ראוי לתפקיד, להתחנף להתרפס לשחק מה יפית בפני מבקשי נפשנו בפני עבודה זרה, ככה נהגו מי שגרמו שאלפים ורבבות הובלו לשחיטה.

  וידוע לנו שאתה (שמולאיק) הוא זה שרוצה ששליטת מירון דהיינו מקום הקדוש של הרשב"י יעבור למדינה הטמאה – מדינת איזראל ר"ל, לעשות דבר כזה שייך רק לערב-רב. וד"ל!!!!!

  היה עדיף למות בשואה ולא לעלות לכאן ולהתקלקל ממך בטומאה כזו, ובאין סוף קלקולים שהעניקו השלטונות הציונות, בימי העליה ועד היום הזה לא פסקו כלל! "צא טמא" שמואליק.

  כל הרבנים האלה שלחצו ידו של אבי אבות הטומאה, הם רשעים גמורים, ואין להם חלק לעולם הבא, הם עשו חילול השם גדול מאוד מאוד, הם לא רבנים אלא מסיונרים, בדיוק כמו האפיפיור הרשע הזה, שרוצה את קבר דוד, ועוד מעט ירצה גם מערת המכפלה, קבר רחל, קבר שמואל הנביא, מירון, בקיצור את כל ארץ ישראל, אבל השם ית' לא יתן לו את מה שהא מבקש, וה"רבנים" הרשעים האלה מצטלמים איתו הם יתנו את הדין בשמיים הם מתחנפים למסיונר נוצרי ושוב אני אומרת הם לא רבנים הם מסיונרים ממש!!!

  לצערינו הרב: לגוי הטמא הזה (האפיפיור שהוא ראש הקליפה) יש יותר חן ורוחניות מאשר לרוב הרבנים האלו, שהם נציגי המדינה הציונות.

  הסיבה שהם הגוים, כ"כ נמשכים למקומות הקדושים בירושלים, ובונים כנסיות באיזורים מקודשים, הר הזיתים, ליד קבר דוד, משום שאין להם קיום בלי הקדושה, הזוהר הקדוש מדבר על זה, כוחות הסטרא אחרא יונקים את החיות שלהם מהקדושה, אחרת הם נאלמים כי הם בעצם סוג של פאטה-מורגנה, הם פשוט לא קיימים באמת, זה תעתוע, וככל שאנחנו קרבים לאחרית הימים הכוחות האלה נעשים יותר ויותר כבדים ומציגים עצמם כביכול כמוחשיים, אבל בקרוב ממש, זה הכל יעלם כמו אבק פורח כשתבוא הגאולה בב"א.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב