למעלה מ3000 אלפים איש היו עם המשפיע במירון • כמה נאסף עבור מש' ויזל ?• למה הושלכו אייפונים למדורה? • סיקור ותיעוד מיוחד

ערב שבת קודש במעלות ההר מירון, מאות אוטובוסים מכל רחבי הארץ פורקים נוסעים רבים במירון, במתחם המיוחד של בני עקיבא בכפר מירון ובעוד עשרות מתחמים שנקבעו לאירוח אלפי האורחים שהגיעו במיוחד לשבת שבע ברכות בראשות המשפיע הגאון הצדיק רבי אלימלך בידרמן לרגל נישואי בתו עם בן כ"ק אדמו"ר מדז'יקוב ויז'ניץ שליט"א.

במהלך סעודות השבת אשר התקיימו מתחת לכיפת השמים במתחתם סגור, זכו ההמונים לשמוע דברי חיזוק ודברי שמחה מהשפיע הרב בידרמן, המארגנים הרבים דאגו לכל הציבור שיהיה להם מכל טוב ולא יחסר להם כלום.

השיא היה בסיום השבת מיד לאחר יציאת השבת, דיבר המשפיע על הטרגדיה הקשה שאירעה למשפחת ויזל השכולה שאיבדה את האב היקר להם מכל, בדרך חזור מחתונת בתו תחי', וכי עתה לאחר האסון נותרו למעלה מעשרת היתומים ללא משען ומחסה, הוא ביקש כי הציבור ירים תרומתו ויסייע למען קרן למשפחה, על אתר נרתמו כמה נגידים שהרימו כל אחד סכום נכבד וביחד נאספו כ-100 אלף דולר.

אחר כך ערך המשפיע הדלקה לכבוד התנא רבי שמעון בר יוחאי ולפני כן בחר לדבר על תופעת האייפונים, וביקש שכל אחד יקבל על עצמו לזרוק את הדברים הפסולים ממנו ואף סיפר: "דיברתי על כך שכל אחד יקבל קבלה אחת קטנה. ואכן איש עסקים עשיר ששמע זאת קיבל על עצמו לזרוק את האינטרנט, למרות היותו איש עסקים. לאחר שזרק – הוא עשה יותר כסף בעסקיו ואף מימן חלק נכבד מהשבת הנוכחית במירון".

לאחר שסיים רבי מיילך את הסיפור, היו שם כמה שהיה ברשותם אייפונים, והם מסרו למשפיע רבי אלימלך את האייפונים והוא השליכם אל האש, בתקוה שבזכות רשב"י יתברכו, כל מי שהשליך את האייפון זכה לריקוד מיוחד עם המשפיע מסביב למדורה.

תיעוד מיוחד ממעמד ההדלקה במירון:

צילום יואלי ה. – חדשות 24

רבי אלימלך בידרמן במירון אלול עג (9) רבי אלימלך בידרמן במירון אלול עג (10) רבי אלימלך בידרמן במירון אלול עג (11) רבי אלימלך בידרמן במירון אלול עג (12) רבי אלימלך בידרמן במירון אלול עג (13) רבי אלימלך בידרמן במירון אלול עג (14) רבי אלימלך בידרמן במירון אלול עג (1) רבי אלימלך בידרמן במירון אלול עג (2) רבי אלימלך בידרמן במירון אלול עג (3) רבי אלימלך בידרמן במירון אלול עג (4) רבי אלימלך בידרמן במירון אלול עג (6) רבי אלימלך בידרמן במירון אלול עג (7) רבי אלימלך בידרמן במירון אלול עג (8)

 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. ותשובה ותפלה וצדקה

    אני הקטן מבקש ממכם אם אתם רוצים לחיות בלי טרגידיות כל יום, ורוצים פרנסה ברווח, ונחת מהילדים, לא לצחוק עלי, רק תיכף ומיד לשפר הצניעות של הבנות והנשים, ואח”כ נזכה בס"ד לפרנסה בשפע מאת ידיו של השם יתברך שמו, וגם נזכה לגאולה שלמה בביאת משיח צדקנו במהרה בימינו בקרוב ממ”ש

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב