גביע הכסף של הגר"ח:"למען הכוללים במודיעין עילית"

גביע כסף מלכותי שנתקדש ע"י הגר"ח קנייבסקי יימכר במכירה פומבית בדינר ייחודי מרתק מטעם כולל "משנת אברהם" בברכתו של מרן הגראי"ל זצ"ל

היערכות רבה בכולל "משנת אברהם" בראשות הרה"ג ר' מרדכי לוי שליט"א לקראת הדינר השנתי שייערך אי"ה במוצש"ק פרשת ויחי .

האירוע יתקיים אור לי"ג שבט (30/12/2017) בגן האירועים "חוות עמק איילון" ביישוב מבוא חורון (מיקום נגיש מכביש 443 לפני צומת לטרון, חניה בשפע).

כולל "משנת אברהם" זכה לברכתו האישית של מרן הגראי"ל שטיינמן זצוקלל"ה שבירך בחום את מקימי הכולל ואף חתם בכתב ידו על מכתב המלצה וברכה, ובס"ד מופלאה זכה הכולל והכפיל את מספר האברכים בתוך זמן קצר מכוח ברכתו של מרן זצ"ל.

בדינר המרתק צפויים להשתתף עשרות מוקירי תורה בעלי יכולת צעירים ומבוגרים מכל רחבי הארץ, המעוניינים לתמוך בכולל המיוחד ולהיות שותפים בזכויות הרבות הנצברות מדי יום על ידי אברכי הכולל בני העליה השוקדים על תלמודם במסגרות הלימוד השונות.

התוכניה העשירה כוללת: סעודת מלווה מלכה בשרית מפוארת כיד המלך סביב שולחנות ערוכים, מנות גורמה משובחות ויינות איכותיים בייבוא מיוחד מחו"ל, מעמד מכובד של סיום מסכת "בבא בתרא" ע"י אברכי הכולל, הרצאה מרתקת ורווית הומור מפי הרב יצחק פנגר שליט"א, מופע מוזיקלי אומנותי עם הכנר העולמי עקיבא ווקס בליווי תזמורתו של קובי ויינר בקטעי נגינה מפעימים הפורטים על מיתרי הלב, ומצגת הוקרה עוצמתית ומרגשת שהופקה במיוחד עבור הדינר וכוללת ראיונות מרתקים וקטעי וידאו ייחודיים שטרם ניראו כמותם בזווית תלת מימדית מקורית ומפתיעה ובליווי אפקטים אומנותיים בטכנולוגיה חדשנית ובביצוע אנשי מקצוע מהשורה הראשונה.

לכל משתתף יוענק שי ייחודי מקורי בעל ערך סנטימנטלי רב. בסיום הערב תיערך הגרלת ענק בין כל התורמים על גביע כסף מלכותי שזכה לברכתו של הגר"ח קנייבסקי שקידש עליו בעצמו במחווה נדירה ומיוחדת עבור הצלחת הכולל והשפעת שפע ברכה בכל העניינים לתורמים ידידי הכולל השותפים בהחזקתו.

מארגני הדינר מביעים סיפוק רב מההיענות הרבה מקרב קהל מחזיקי התורה נדיבי הלב, ומזמינים באופן אישי כל בעל ממון או איש עסקים המעוניין לראות מקרוב את הפעילות בכולל ולקחת חלק קטן או גדול בהמשך פריחתו והגדלתו, לאשר את השתתפותו בדינר בתיאום מראש בטלפון: 052-7603925.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.