למרות ההכחשות – בש"ס מתכוונים להעמיד מועמד לראשות העיר באלעד

"נעמיד מועמד שיטרוף את הקלפים – גם מול פרוש וגם מול מועמד מ'דגל'", כך מבטיח בכיר בש"ס בראיון ל'אקטואליק'. "כל הסכם שיהיה, רק ייטיב עם ש"ס"

הפרסומים בימים האחרונים על "דילים" שנעשים בכל הקשור לראשות העיר אלעד בין ש"ס לדגל התורה, או לגבי העמידה בהסכמים בין שלומי אמונים לדגל צוברים תאוצה, ויש שיטענו כי הם יוצאים מכלל פרופורציה.

בכירים בש"ס נשלחו כדי לעשות סדר בבלגן, והחליטו להתייחס לראשונה לעניין ולהפריך את השמועה הזדונית כלשונו על "מכירת" ראשות העיר לליטאים.

בשיחה עם אתר 'אקטואליק', התבטא הבוקר בחריפות בכיר בש"ס כלפי הפרסומים השונים והטיח: "אין סיכוי שידה של ש"ס תצא כשהיא על התחתונה. בכל הקשור לראשות העיר אלעד, ש"ס תעמיד מועמד ראוי שיטרוף את הקלפים, בין אם מדובר במועמד שיתמודד מול פרוש או מול מועמד דגל התורה. רוב הציבור ספרדי בעיר והעומד בראשה צריך להיות בהתאם לכך.

"בלי קשר לזה", הוא הוסיף, "בין דגל התורה לש"ס יש קשר טוב. אנחנו בעד למנוע מלחמות מיותרות. לש"ס יש את הכלים, וגם לדגל, שהיא הקהילה הגדולה ביהדות התורה, ואם צריך נייצר הסכם, אבל כמובן שהוא לא יגרע ממצבה של ש"ס כיום אלא רק יטיב עמה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הלוואי ששס תתמודד כך בטוח לא יהיה ראש עיר משס!!!

    רק טיפש בוחר שס

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב