בצל הבדיקה המשטרתית: יצחק הרצוג ואביחי מנדלבליט אכלו יחד ארוחת בוקר

ימים ספורים לאחר שהיועץ המשפטי לממשלה הורה לפתוח בבדיקה בעניינו של יו"ר 'המחנה הציוני', נצפו השנים סועדים בצוותא במסגרת כנס עורכי הדין באילת. בש"ס תוקפים: "אם היה מדובר בדרעי – התמונה הזאת היתה פותחת מהדורות"

טעם לפגם? יו"ר 'המחנה הציוני' ויו"ר האופוזיציה, ח"כ יצחק הרצוג, נצפה הבוקר כשהוא סועד באותו שלוחן עם היועץ המשפטי לממשלה, אביחי מנדנבליט.

השנים, השוהים באילת במסגרת הכנס השנתי של לשכת עורכי הדין, סעדו במלון רויאל ביץ' ותועדו ע"י העיץונאים במקום.

הארוחה המשותפת נתפסת כבעייתית לאור העובדה כי רק בימים אלו נמצא הרצוג תחת הליך בדיקה ומי שאמור לקבל את ההחלטות בעניינו הוא מנדנבליט.

מקורבי השנים טוענים כי מדובר במקרה שאינו יותר מ"אנקדוטה חסרת משמעות", אולם גורמים בש"ס רואים במקרה – ובעיקר בסיקור המינורי שלו – עוד הוכחה לעיוות התקשורתי בכל הקשור לסיקור פרשת דרעי לעומת זו של הרצוג.

"אם דרעי היה סועד באותו שולחן עם הרצוג אפילו במרחק של 10 כיסאות התקשורת היתה עולה על בריקדות", אומר גורם בש"ס ל'קוקר' ומוסיף: "לא קשה לדמיין את הקריאות להתפטרות במצב כזה, את הזעקות על ניגוד עניינים וכיו"ב. אבל כשמדובר בהרצוג? כולם שותקים".

לטענת הגורם, בהתאם להנחייתו של דרעי ש"ס נמנעת מעיסוק נרחב וממתקפות סביב הענין "אבל ראוי שהציבור יפקח את העינים ויראה שמדובר ברדיפה לשם רדיפה ולא ברצון לעשות צדק".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. עיני הציבור פקוחות היטב!
  והציבור רואה איך דרעי נופל מטה מטה,
  לאור מעשיו בשנים האחרונות,
  ודי למבין

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב