למרות הלחצים: חבר מועצת החכמים של ש"ס ב"כסא רחמים"

למרות הלחצים הרבים, חבר מועצת חכמי התורה של ש"ס הגיע הערב לישיבת "כסא רחמים" בבני ברק לרגל עצרת השלושים לזכרה של בתו של ראש הישיבה

הגר"ר אלבז חבר מועצת חכמי התורה של שס הגיע הערב לישיבת "כסא רחמים" בבני ברק, שם מתקיימת עצרת זיכרון ככלות השלושים לפטירתה של גאולה מאזוז, בתו של מרן הגר"מ מאזוז.

גורמים יודעי דבר טוענים בשיחה ל'אקטואליק' כי אחד מרבני ש"ס הזהיר את חבר המועצת של שס לבל יבואו לניחום האבלים, ואכן כך היה, חברי המועצת לא באו בשעתו לניחום האבלים במעונו של הגר"מ מאזוז. הערב, למרות הלחצים, הגיע חבר מועצת החכמים של ש"ס הג"ר ראובן אלבז ומסר דברי חיזוק והתעוררות לזכרה של המנוחה בהיכל הישיבה.

מי שכן בא לנחם את הגר"מ מאזוז בבני ברק, הוא אריה דרעי שניחם את מנהיגה הרוחני של תנועת יחד וראש ישיבת כסא רחמים על פטירת בתו.

"ניחמתי הערב את ראש ישיבת ״כיסא רחמים״, הגאון רבי מאיר מאזוז שליט"א, על פטירת בתו גאולה עליה השלום, בדמי ימיה", כתב אריה דרעי בדף הטוויטר שלו.

גם נשיא מועצת חכמי התורה של ש"ס, מרן חכם שלום הכהן, שיגר מכתב תנחומים לראש ישיבת כסא רחמים מרן רבי מאיר מאזוז, היושב שבעה על פטירת בתו גאולה ע"ה.

"לכבוד ראש ישיבת כסא רחמים הגאון רבי מאיר מאזוז", הוא כותב בראשית המכתב. במכתבו הוא כותב: "נצטערתי לשמוע על פטירת בתך שנזדככה ביסורים רבים".

"יה"ר שהשם הטוב לא יוסיף לדאבה עוד וינחם אותכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים מתוך בריאות גופה ונהורא מעליא אכי"ר". חותם את מכתבו.

במהלך הימים האחרונים נהרו אישי ציבור רבים מכל גווני הקשת הפוליטית לסוכת האבלים של הגר"מ מאזוז, בין המנחמים היו רבנים, שרים, חברי כנסת, מכל העדות והחוגים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. רב אלבז נמצא כבר מזמן על הכוונת של דרעי

    עוד יציאה כזו והוא יפסיק להיות חבר מועצת גדולי התורה של ש"ס.

    אחד שיודע |
    הגב