למרות המחאה: התינוק שטבע בג'קוזי נותח באבו כביר

התינוק שטבע בגקוזי שוחרר בתום הנתיחה מהמכון ומשם יועבר לקבורה היום בירושלים. הקנאים מודיעים שבההלויה של התינוק יערך מעמד בקשת מחילה על ביזוי גופתו

לאחר החלטת בג"ץ – באבו כביר ניתחו הלילה את גופתו של הפעוט שטבע בג'קוזי, לאור הלחצים הרבים מצד הורי המשפחה של התינוק הוחלט לבצע כ-50% מהנתיחה למרות שבג"ץ התיר לבצע נתיחה מליאה.

התינוק שטבע בגקוזי שוחרר בתום הנתיחה מהמכון ומשם יועבר לקבורה היום בירושלים. הקנאים מודיעים שבההלויה של התינוק יערך מעמד בקשת מחילה על ביזוי גופתו וכן מחאה

במקביל, בדקות האחרונות מתחדשת המחאה נגד נחיתת גופת התינוק שמתבצעת בשעה זו, כאשר הפעם נקראו להתאסף הורים וילדיהם ליד ביהמ"ד ברסלב במאה שערים, משם יצאו להפגין ברחובה של עיר..

במהלך הלילה, 80 מפגינים התעמתו עם כוחות גדולים ופרשי המשטרה בכניסה למכון אבו כביר שם נמצאת הגופה של הפעוט.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. יזדעזע תבל ומלואה הבג"צ הציוני אישר את ניוול המת ולנתחו....... יזדעזע תבל ומלואה - הבג"צ הציוני האכזרי גילגולי היטלר וכו' אישר את ניוול המת ולנתחו. כל היהדות החרדית בארה"ק מוטלת תחת רדיפת הדת של אויבי התורה [זה כולל חברי כנסת המינים - חרדים לשעבר כמו - שס -דגל - אגודה] אשר זה משאת נפשם כל הימים לדכא שומרי התורה, ומחפשים כל האמצעים להתערב בחיי הציבור החרדים * יזדעזעו הלבבות על עלילה שפילה שחרשו גורמי השלטון להתעולל בעלילות רשע על הורים יקרים שיחי' * אשר לא די שמתפתלים ביסורי הנפש באסון הכבד אשר פקד את ביתם באבדן בנם יקירם מחמד עינם, רעמו עליהם כוחות השטן וגינדא דילי' * במשך הדורות היו הרבה עלילות דם שה"נאשמים" אף הודו בפה מלא שקיימו מעשי הרצח ואף שיחזרו את הרצח בדיוק היכן ומתי היה כפי בקשת החוקרים * בהדרכת נציגי המפלגות החרדיות כדי להמשיך לתפור את התיק שם הבג"צ ערפול על מעשיהם האפלים * מסע רדיפת הדת באישור הבג"צ לבצע ניתוחי מתים היא אות קלון על המפלגות החרדיות שעליהם עומדת כל ממשלת השמד והזימה וגם כעת אפילו לפנים אין עושים מאומה * במיוחד הצבוע מאיר פרוש ימ"ח המציג את עצמו כמציל החיים והמתים בו בשעה שהוא וסיעתו נותנים גיבוי מלא במשטרה הציונית * גוברת המחאות בכל רחבי הארץ * כל הגולה כמדורת אש. את אשר היה ברור לכל בר דעת ובפרט לבני היהדות החרדית כי המשטרה הפרקליטות הבג"ץ והשלטון כולה מקשה אחת היא, וכלם משרתים את האינטרס המשותף. משהו הוציא את הדבר לרבים היה בעת המשפטים בעניינו של ראש ממשלת השמד. ב. נתניהו שתיעד האיך קובעים מראש את ההחלטות של הבג"צ. כעת כדי להציל את עורו ראש ממשלת השמד מחקירותיו, נטפלו למשפחה יקרה בעלילת דם שפלה. "יזדעזע תבל ומלואה "

  יזדעזע תבל ומלואה – הבג"צ הציוני האכזרי גילגולי היטלר וכו' אישר את ניוול המת ולנתחו. כל היהדות החרדית בארה"ק מוטלת תחת רדיפת הדת של אויבי התורה [זה כולל חברי כנסת המינים – חרדים לשעבר כמו – שס -דגל – אגודה] אשר זה משאת נפשם כל הימים לדכא שומרי התורה, ומחפשים כל האמצעים להתערב בחיי הציבור החרדים * יזדעזעו הלבבות על עלילה שפילה שחרשו גורמי השלטון להתעולל בעלילות רשע על הורים יקרים שיחי' * אשר לא די שמתפתלים ביסורי הנפש באסון הכבד אשר פקד את ביתם באבדן בנם יקירם מחמד עינם, רעמו עליהם כוחות השטן וגינדא דילי' *

  במשך הדורות היו הרבה עלילות דם שה"נאשמים" אף הודו בפה מלא שקיימו מעשי הרצח ואף שיחזרו את הרצח בדיוק היכן ומתי היה כפי בקשת החוקרים * בהדרכת נציגי המפלגות החרדיות כדי להמשיך לתפור את התיק שם הבג"צ ערפול על מעשיהם האפלים * מסע רדיפת הדת באישור הבג"צ לבצע ניתוחי מתים היא אות קלון על המפלגות החרדיות שעליהם עומדת כל ממשלת השמד והזימה וגם כעת אפילו לפנים אין עושים מאומה * במיוחד הצבוע מאיר פרוש ימ"ח המציג את עצמו כמציל החיים והמתים בו בשעה שהוא וסיעתו נותנים גיבוי מלא במשטרה הציונית * גוברת המחאות בכל רחבי הארץ * כל הגולה כמדורת אש.

  את אשר היה ברור לכל בר דעת ובפרט לבני היהדות החרדית כי המשטרה הפרקליטות הבג"ץ והשלטון כולה מקשה אחת היא, וכלם משרתים את האינטרס המשותף. משהו הוציא את הדבר לרבים היה בעת המשפטים בעניינו של ראש ממשלת השמד.

  ב. נתניהו שתיעד האיך קובעים מראש את ההחלטות של הבג"צ. כעת כדי להציל את עורו ראש ממשלת השמד מחקירותיו, נטפלו למשפחה יקרה בעלילת דם שפלה. "יזדעזע תבל ומלואה "

  יזדעזע תבל ומלואה הבג"צ הציוני אישר את ניוול המת ולנתחו |
  הגב
  • אולמרט שונא חרדים

   אולמרט שונא חרדים

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב