למרות הניסיונות לשמור את הפגישה בין אלי ישי ליאיר לפיד בסוד, הדבר הודלף • ישי: אין בכוונתי לרוץ לספר לחבר'ה

אלי ישי שר הפנים ומקום ראשון במפלגת ש"ס כתב הערב (רביעי) בדף הפייסבוק שלו, תגובה חריפה, לאחר שפגישה שהייתה אמורה להשאר סודית שנערכה בינו לבין יו"ר 'יש עתיד' יאיר לפיד שתוכננה להשמר בסוד הודלפה לתקשורת.

וכך כתב: הערב פורסם כי אמש נפגשתי עם ח"כ יאיר לפיד. לצערי, למרות הניסיונות לשמור את דבר הפגישה בסוד, היא דלפה. אני מאמין כי מי שרוצה לקדם שינויים, חבירות ושיתופי פעולה פוליטיים במיוחד בעת הזו, עליו לעשות זאת הרחק מעיני התקשורת. אני בדעה כי "מים שקטים חודרים עמוק" גם במחיר של איבוד נקודות בתקשורת, והשארת הבמה, לכאורה, לספינים וסיסמאות.

וממשיך לרמוז כי עשה כך בעבר ולא דלף הענין, וכי ימשיך לעשות זאת כדי לקדם את המטרות אליהם הוא שואף: כך פעלתי -כך אני פועל כיום וכך בכוונתי לפעול אף בעתיד. לרוץ ולספר לחברה אף פעם לא הייתה גישתי. הצורך לגלות מנהיגות ואחריות מחייבים נקיטת גישה זו.

בסיום דבריו הוא מאשר את הפרסומים כי אכן ניפגש עם יאיר לפיד וכותב: כאמור, אכן נפגשנו, הייתה פגישה טובה ועניינית. דעותיו וגישתו לנושאים שונים הינם במחלוקת עמוקה ביותר אל מול עמדתי ועמדת רבים אחרים. יחד עם זאת, אני מאמין כי יש לשאוף ולמצוא את המכנה המשותף הרחב ביותר לטובת העם והאתגרים העומדים לפתחה של המדינה. כולי תקווה כי על אף המחלוקות, רה"מ יצליח להקים את הממשלה הרחבה ביותר עם מקסימום המפלגות וש"ס בתוכם, תוך שמירה על עולם התורה ואחדות העם.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.