למרות הציר באלעד: הצעת פרוש התקבלה

בהתאם להצעתו של פרוש: מועצת העיר אלעד אישרה הקמת שלושת הוועדות המרכזיות

אלעד ממשיכה קדימה: לראש העיר אלעד אין קואליציה, אך בנתיים הוא מצליח לתחזק את העירייה. בהתאם להצעתו של ראש העיר אלעד ישראל פרוש, בה הוא פנה לפני כשבוע לסיעות ש"ס ודגל התורה בעיר להצטרף להצעתו ולבחור בוועדות המרכזיות שהן כספים, מכרזים והנחות בארנונה, אישרה מליאת מועצת העירייה ברוב גדול את ההצעה, ונבחרו שלושת הוועדות, כולל יו"ר לכל אחת מהן. בדגל טוענים מנגד כי הגוש החוסם עדיין עובד, וכי ההצעה אושרה לבקשת שס ודגל.

קודם לכן כזכור כינס בשבוע שעבר ראש העיר כיו"ר הוועדה המקומית לתכנון ובניה את חברי העירייה לישיבת ועדת תכנון ובניה, ואף בה אושרו עשרות בקשות שהוגשו על ידי תושבים למחלקת ההנדסה בעיר אלעד, וכן הקלות למתן היתרים לתושבים על פי החוק.

בהצעתו של ראש העיר לסיעות ש"ס ודגל התורה לפני כשבוע, הוא הציע להם שהם ביניהם יחליטו מי יהיה יו"ר ועדת הכספים, ומי יהיה יו"ר ועדת המכרזים, כאשר סיעת אגודת ישראל תקבל את ועדת ההנחות בארנונה.

כאמור, ביום רביעי אישרה מליאת מועצת העיר את הרכב ועדת הכספים בראשות נציג ש"ס, ועדת המכרזים בראשות נציג דגל התורה וועדת ההנחות בארנונה בראשות נציג אגודת ישראל. זאת לאחר דיון משותף שהתקיים במליאה, כמו כן התקבלה ההצעה לאיוש חברי הוועדות על פי מפתח חלוקה סיעתי של הסיעות במליאה.
קודם לכן ניסו חברי סיעת ש"ס להתנגד להצעה, כשהם העלו דרישה לשינוי במפתח החלוקה, לבסוף צמצמו את דרישתם לחבר נוסף בוועדת הכספים, כשלאחר מכן שינו את הבקשה לחבר נוסף בוועדת המכרזים. שי נתן הודיע כי הוא מוכן לוותר על מקומו בוועדה, וההצעות אושרו. אמנם לא פה אחד, משום שברק צברי בחר להתנגד לוועדות המכרזים וההנחות בארנונה.
ראש העיר הרב ישראל פרוש אמר עם תום הישיבה: "אני שמח שהצעתי התקבלה, והוכח שבגישה אחראית שבה שותפים כל נבחרי העיר, אפשר להמשיך ולפעול למען עתידה של העיר ולהתפתחותה, ואף נשתדל בעתיד לפעול בסייעתא דשמיא למען התושבים ובמקסימום של אחדות".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קואליציה באלעד בשביל תושבי אלעד

  בהצלחה רבה לראש העיר היקר ישראל פרוש

  אלעדי |
  הגב
 2. כמה "חרא" יאכל פרוש (טיפש) מדגל ושס?

  עם עיקש תתפתל ולא תתחנף

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב