למרות התנצלות יעלון- אומר סגנו: "ייתכן כי נצטרך לומר שוב, דברים שארה"ב לא תאהב"

למרות התנצלותו אמש, של השר בוגי יעלון על דבריו נגד קרי, והסערה הגדולה לה גרם, רומז היום, סגן השר דני דנון כי ייתכן שזו רק תחילתו של עימות נוסף עם וושינגטון. ח"כ מירי רגב שלחה ליעלון מכתב ובו היא אומרת כי היא תומכת בדבריו.

סגן שר הביטחון דני דנון מתייחס הבוקר (רביעי) לדברים שנאמרו על ידי שר הביטחון משה יעלון, ובהם כינה את מזכיר המדינה האמריקני ג'ון קרי משיחי ואובססבי, ואמר "אני לא במקום של לתת ציונים לקרי או ליעלון, אבל בנושאים המהותיים יש מחלוקת עם האמריקנים וצריך לומר זאת, יכול להיות שבקרוב נצטרך לומר שוב דברים שלא יאהבו בארצות הברית".

דנון חזר והדגיש כי ישראל לא תחזור לקווי 67' או תוותר על מקומות אסטרטגיים "אמירות כאלה יש מכל הצדדים, ולדעתי יש להציף את המחלוקות ולא לטשטש אותן, ההחלטה להתנצל היא של שר הביטחון ואני לא רוצה להיכנס לשיקולים שלו".

ח"כ מירי רגב כתגובה לדברי יעלון, שולחת מכתב ליעלון ואל ראש הממשלה בנימין נתניהו ובו כתבה "ברצוני לחזק אותך על דבריך האמיצים והנכונים בהקשר של המשא ומתן הישראלי-פלסטיני בדגש על מערבותו של מזכיר המדינה ג'ון קרי, דווקא ברגע זה בו נופלים עליך חצי רעל, בחרתי לומר לך כי המעשה שלך הוא מבחינת תמרור אזהרה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.