למרות מצבו של ר' שמואל: בפלג חזרו להשתולל – 28 עצורים

למרות מצבו הבריאותי של ר' שמואל אוירבאך בפלג החליטו שלא להפסיק את ההפגנות בעקבות המשך מעצרם של ישראל מאיר קפלינסקי ובן ציון וייסנשטרן. ברחוב החרדי ביקורת רבה על החיכוך בין בחורי הפלג לשוטרות

למרות מצבו הבריאותי של ר' שמואל אוירבאך בפלג החליטו שלא להפסיק את ההפגנות בעקבות המשך מעצרם של ישראל מאיר קפלינסקי ובן ציון וייסנשטרן.

בשעה זו רחוב השומר פינת ז'בוטינסקי בבני ברק נחסם על ידי משתתפי ההפגנה. כוחות משטרה במקום החלו בהכוונת התנועה על מנת לסייע לציבור.

המפגינים ירדו לכביש תוך שהם מסכנים את ציבור הנהגים ושאר משתמשי הדרך. כמו כן, תקפו שוטרים והתפרעו בכביש.  עד כה נעצרו 28 מפגינים.
כוחות משטרה במקום מכווינים את התנועה.


משטרת ישראל ערוכה בכלל המוקדים לשמירה על הסדר הציבורי והסדרת התנועה.

לציבור הנוסעים מומלץ לנסוע בדרכים חלופיות ולהתעדכן באפליקצית waze

הרב אוירבך פונה אמש  לבית החולים הדסה עין כרם לאחר שלא חש בטוב במהלך חתונה בבני ברק של אחד ממקרוביו. בשערי חסד טוענים כי הוא סובל מדלקת ריאות.

אתמול הורה ר' שמואל "להרעיש עולם ומלואו", ולפיכך היום יתאספו היום מפגיני הפלג להמשך המחאות.

ברחוב החרדי נשמעה אתמול ביקורת רבה על בחורי הפלג ששוב חזרו להתחכך עם שוטרות, וכל זאת כאמור לא מפריע לראשי הפלג להמשיך את ההפגנות הסוערות שגורמות לחילול השם. בנוסף, בסרטון מביך שפורסם אתמול נראה מפגין כשהוא בועט בחיילת באופן שגרם לחילול השם רב בעיני כל מי שצפה בסרטון הויראלי.

כאמור, מחאה ראשונה תתקיים בעוד בדקות  הקרובות במרכז אחת הערים הגדולות.

מחאת נוספת תתקיים היום בירושלים בשעה 15:30 בפינת הרחובות שרי ישראל – יפו. למחאה יצטרפו מפגינים מרחבי הארץ.

צילום: דוברות המשטרה

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. על אנשי הפלג אמרו חז"ל: אלו גברי כח עשי דברו לשמע בקול דברו. "ברכו ד' כל צבאיו". בואו נודה על האמת יוצא לנו העניים מקנאה בהצלחה הגדולה שלהם..... אשרם ואשרי חלקם של הפלג המקדשי שם שמים ברבים... מצויין! בעיות פותרים מהשורש!!!!! חייבים לילך מעלה מעלה עד אין סוף.

    על אנשי הפלג אמרו חז"ל: אלו גברי כח עשי דברו לשמע בקול דברו. "ברכו ד' כל צבאיו". בואו נודה על האמת יוצא לנו העניים מקנאה בהצלחה הגדולה שלהם….. אשרם ואשרי חלקם של הפלג המקדשי שם שמים ברבים… מצויין! בעיות פותרים מהשורש!!!!! חייבים לילך מעלה מעלה עד אין סוף.

    על אנשי הפלג אמרו חז"ל: אלו גברי כח עשי דברו לשמע בקול דברו. |
    הגב