"למרות ששס רדפה אותנו – הצלחנו להכניס את נכדו של מרן"

מפלגת 'מאוחדים' (יחד)בראשות אריה קינג שזכתה ל-2 מנדטים בבחירות למועצת העיר ירושלים מגיבה על תוצאות הבחירות

מפלגת 'מאוחדים' (יחד)בראשות אריה קינג שזכתה ל-2 מנדטים בבחירות למועצת העיר ירושלים מגיבה על תוצאות הבחירות:

 

בהודעה רשמית של המפלגה נכתב כך: "אנו מודים ל-12,000 תושבי ירושלים שהם 2 מנדטים שבחרו להצביע למאוחדים בבחירות למועצת העיר- עלייה של 30% בכמות המצביעים ביחס למערכת הבחירות ב-2013".

עוד מדגישים במאוחדים כי "בניגוד למפלגות אחרות, שעמדו מאחוריהן מנגנונים מפלגתיים עתירי תקציב וכח, ההישג של מפלגת מאוחדים הוא הישג של השטח, של התושב הירושלמי שהתחבר בצורה עמוקה לאג'נדה ורעיון האחדות וחיזוק קדושתה של ירושלים. ללא מנגנון מפלגתי תומך וללא תקציבים מנופחים, התמודדנו ראש בראש מול מנגנונים מפלגתיים משומנים והובלנו להישגים משמעותיים בהרבה עבור הציונות הדתית, כשבניגוד למפלגת הבית היהודי, אנו מגיעים למו"מ הקואליציוני במכפיל כח משמעותי עם גוש פוליטי של חמישה מנדטים ביחד עם אגודת ישראל. הוכחנו שאיחוד כוחות של הציבור הדתי לאומי והציבור החרדי הוא מכפיל כח חשוב, שהציבור בשטח מעוניין לראות אחדות ולא פלגנות וסכסכנות, ושבצורה כזו ניתן לחזק עמדות בצורה משמעותית לקראת מו"מ עם המועמדים לראשות העיר, ואל מול כל ראש עיר עתידי.

במאוחדים מוסיפים ומציינים כי "ביחס לבחירות 2013, הרי שבבחירות הנוכחיות הצטרפו למפלגה כ-3000 תומכים נוספים, וזאת כאשר המפלגה נאלצת להתמודד, כאמור, מול שתי מפלגות עתירות תקציב, פרסום ושרים שבאים לתמוך ולסייע. כך, למרות הניסיונות של ש"ס לזנב במפלגה, הכניסה מאוחדים לעיריית ירושלים את נכדו של מרן הרב עובדיה יוסף, יהונתן יוסף. בנוסף, למרות הפרת הסכם חתום מצד האיחוד הלאומי, ועל אף שבחרו לתמוך במועמדת שרחוקה מזרח ממערב מהאידאולוגיה והאג'נדה שהם מתיימרים לייצג, הצליחה 'מאוחדים' להתמודד בהצלחה ולהביא מספר מנדטים שווה לצד הישגים פוליטיים משמעותיים בהרבה.

"דרכנו ברורה: אנו תומכים בירושלים, מקדמים את ערכי היהדות בלי גמגומים וזגזוגים, ומתנגדים לכל ניסיון פגיעה בקדושת ירושלים. לא בכדי אנחנו המפלגה היחידה שהוכיחה עקביות והצביעה תמיד לטובת ירושלים בכל מהלך הקדנציה האחרונה".

"ברגע האמת", מוסיפים במאוחדים, "תושבי ירושלים הבינו היטב מי יפעלו למענם וידאגו להם באמת לאורך הקדנציה. מי מדברים אליהם בגובה העיניים ודואגים במעשים ולא בדיבורים לשמירה על אחדותה של ירושלים, לקידום ופיתוח העיר, לבינוי וגם לניקיון העיר ורווחת התושבים."

"אנו סמוכים ובטוחים שבזכות עבודה קשה מצדנו יום יום שעה שעה, מגמת התמיכה של תושבי ירושלים במפלגה, תלך ותגבר בקדנציה הקרובה, ומבטיחים כי נמשיך לפעול ביתר שאת לטובת כלל תושבי ירושלים והציונות הדתית בפרט."

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. גם טראמפ זה יחד!!

  אלי ישי תמך בו
  אז הוא נציג יחד…
  ויש שמועות שגם נשיא ברזיל החדש, אבל אנחנו בודקים זאת כעת….

  קובי |
  הגב
 2. מִמָּר֛וֹם שָֽׁלַח־אֵ֥שׁ בְּעַצְמֹתַ֖י וַיִּרְדֶּ֑נָּה פָּרַ֨שׂ רֶ֤שֶׁת לְרַגְלַי֙ הֱשִׁיבַ֣נִי אָח֔וֹר נְתָנַ֙נִי֙ שֹֽׁמֵמָ֔ה כָּל־הַיּ֖וֹם דָּוָֽה:

  עידן חדש בציבור החרדי – ברוך המקדש שמו ברבים‎ – ה….. יוסי דייטש מגלה שאלפי חסידים קדושים יראים ושלמים היחליטו להפסיק ללכת לבחירות במדינת ישראל בתורת קנאות – ברוך המקדש שמו ברבים. אמן!!!‎

  "יהודי – שומר תורה ומצות- לא מצביע"!!! ו"תורתנו הקדושה אוסרת להשתתף בבחירות הציונות" וזה חייבים לקיים בדיקדוק גדולה, ובמקומות כמו מאה שערים, בית שמש, כל אנשי מעשה, ויראי השם וכו' מחמירים על זה.

  לזכור: – אין בחירות לעולם ועד במדינת ישראל, מדינת השמד.
  ו"ש"ס ודגל התורה [יענקושי שר"י] מסיתים ומדיחים".

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. סוסו

  אין על יחד! נמשיך עם רבי אליהו ישי, איזה כיף יהיה להתרסק ביחד בבחירות לכנסת! כמו בלון מלא מים שמתפוצץ על המדרכה!

  סוסו |
  הגב
 4. מזל טוב לתנועת יחד

  לתנועת יחד יש 23 נציגים ברחבי הארץ!

  אור יהודה, אלעד, בית שאן, באר שבע, בני ברק, בני-עייש, יד בנימין, ירושלים, כפר יונה, מגדל העמק, מעלות, נצרת עילית, נתיבות, צפת, קצרין, קרית גת, ראשון לציון, רמלה ושער אפרים שיזכו מעתה לאוזן קשבת, למשרתי ציבור נאמנים וחרוצים, לנציגים מסורים הפועלים למען הכלל, לאורו של מרן ראש הישיבה הגאון רבי מאיר מאזוז שליט”א.

  הערים, שזכו וקיבלו את ברכת הדרך ממרן ראש הישיבה, ושזכינו להיות שותפים בהצלחתם: ישראל פרוש באלעד, תומר גלאם באשקלון, ז‘קי לוי בבית שאן, אדיר נעמן במועצה האזורית שפיר, עינת קאליש בחיפה, ורחמים מלול ברחובות.

  חרדי |
  הגב