להיראות נפלא עם 'אסתי לאודר' ב-3 דקות

חברת העל 'אסתי לאודר', פונה לראשונה במיוחד לנשים חרדיות • במעמד ההשקה השתתפו רבות מנשות התקשורת החרדית • ובמיוחד בשבילכן: כיצד תתאפרו מושלם ב- 3 דקות בלבד { לנשים בלבד}

אסתי לאודר, המותג הראשון והוותיק בקבוצה, שמזה שישים שנה מוכר את מוצרי האיפור, הטיפוח והבישום המובילים בעולם, מגיע אל השוק הדתי-חרדי ומתכוון לקיים ארועי מכירות ומבצעים מיוחדים, לאישה החרדית.

בקבוצת החברות של 'אסתי לאודר', נכללים מותגי העל היוקרתיים של אסתי לאודר, קליניק, בובי בראון, מאק, סמאש בוקס ועוד- כולם מכוונים אליך האישה החרדית שרוצה להיראות יפה ומטופחת.

כולנו מכירות את החיפוש אחר איפור איכותי לקראת שמחות ואירועים רבים הנערכים אצלנו. כולנו גם מכירות את העובדה שלקראת שבת קודש, אנחנו מעדיפות איפור עמיד ואיכותי במיוחד, כזה שיישאר גם בבוקר שבת, וישאיר אותנו מטופחות ויפות עד צאת השבת. כולנו גם משתדלות לשמור על שגרת טיפוח קבועה, כדי לשמור על עור פנינו היקר לנו ואין אישה שלא תשמח במתנה האולטימטיבית– מוצרי טיפוח או בישום, של חברה איכותית ויוקרתית כמובן.

'אסתי לאודר' מזמינה אותך להכיר את מותגי העל בקטגוריות האיפור, הטיפוח והבישום, שמיליוני נשים מרוצות בעולם לא מוכנות להחליף אותם באחרים.

לאורך כל עשרות השנים האחרונות מוצרי 'אסתי לאודר' הוכיחו את עצמם באיכות וביוקרה, במרקם נעים ובניחוח משובח ובעיקר באפקטיביות מוכחת, כמה רמות מעל לכל מוצר אחר.

מיליוני המשתמשות המרוצות, מספרות לחברותיהן על ההצלחה וגם הן מצטרפות למעגל הלקוחות המרוצות.

בהשקה החגיגית שהתקיימה הבוקר (ב'), השתתפו נשים רבות מהתקשורת החרדית שנהנו מהמלצות וטיפים לאיפור וטיפוח נכון ומסט מוצרים משובח של 'אסתי לאודר'.
ורד בראון, מנהלת יחסי הציבור של קבוצת החברות 'אסתי לאודר' בישראל,מסרה לקראת השקת השת"פ: "החברה החלה שיתוף פעולה עם הנשים הדתיות והחרדיות, נשים שמנהלות אורח חיים אינטנסיבי במיוחד, בבית, עם משפחות ברוכות, לצד עבודה וקריירה. למרות זאת, הן לא מוותרות לעצמן על טיפוח ויודעות להעריך מותגים איכותיים וחומרים פעילים. אנחנו, בקבוצת החברות אסתי לאודר מאמינים ויודעים כי מוצרי החברה יעניקו לכל אחת פינוק וחוויה יוקרתית מענגת, שתעצים ותיהנה כל אישה".

במיוחד בשבילכן סרטון קצר שמדגים ומסביר כיצד ניתן להתאפר ב-3 דקות עם המוצרים המיוחדים של 'אסתי לאודר' ולהיראות מושלם:
>

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.