לסלק את המנהלים הגזענים / רות בוארון

מנהלי המוסדות בושו לכם, לא הגיע הזמן להוקיע את התופעה המכוערת הזו מתוכנו לצמיתות? הטור של רות בוארון. {דעה}

מנהל מאיים?! הגיע הזמן ואתה תלך הביתה. בימים אלו רבבות ילדים וילדות חרדים חוזרים עם ילקוטיהם לבית הספר. בעוד ילדים אשכנזים בגיל הרך אומרים בהתרגשות שלום כיתה א', לא מעט ילדים ממוצא מזרחי נשארים בבית ואיתם הדמעות שזולגות מעיני ההורים הכואבים.

משרד החינוך לאחר שנים של אפליה החליט לא לאפשר לסיטואציה הזאת לשוב על עצמה מה שתסכל את מנהלי המוסדות והסמינרים, בצר להם ישבו  להם חבורת מנהלי סמינר ושוקלים בעזות ובחוצפה לא לפתוח את שנת הלימודים כמתכונן .

מדוע?כי הם אינם מוכנים להפסיק את התופעה הנפשעת, השנואה הנדושה, תופעת הגזענות בציבור החרדי. תופעה חוזרת ונשנת כל שנה מידי שנה – עשרות שנים.

ולכם מנהלי המוסדות, אוי לכם מיום הדין. עוד ימים אחדים אנו  נכנסים לראש חודש אלול, ימים של תשובה, וחגיגת הגזענות תמיד מתערבבת עם ימי התשובה הרחמים והסליחות.

מאוד קל להיכנס שבשיגרה כל שנה לימי הסליחה, "חטאנו עווינו פשענו", בדביקות ובניסיון לחזור בתשובה. ומהצד השני: להניח בצד את הגזענות והרוע, הם כנראה לא קשורים לעניין התשובה הרחמים והסליחות. מדוע?! כי הם נשמרים במעטפת ריח, ניר עטיפה חדשה- ישנה. יש מי שמנסים לא לפתוח את תיבת הגזענות, חרף הצביעות והאי צדק והסתירה בין להיות חרדי שומר תורה ומצוות לבין להתנהג בהתנשאות על בני עדות המזרח.

בושו לכם, לא הגיע הזמן להוקיע את התופעה המכוערת הזו מתוכנו לצמיתות ?? חברי כנסת חרדים אנשי תקשורת ועיתונאים. הציבור החרדי נפתח לתוך עולם תקשורת בו הפסקנו לטאטא מחלות שפחדנו לדבר עליהם. בואו נכניס להוצאת הרפש והכביסה המלוכלכת –  גם את תופעת הגזענות. יחד נעשה הכל למחוק אותה מתוך הציבור החרדי.

.מנהל אשר מאיים לא לפתוח את שנת הלימודים עקב שיבוץ בנות לסמינר שלו עקב תירוצי סרק –  צריך ללכת הביתה!

 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לכל ה"קוטרים"
  תקימו לעצמכם מוסדות. תפסיקו לנסות להשתלט על של אחרים. מי שהקים מוסד, רשאי לקבוע מי לדעתו מתאים.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • בודאי שהוא רשאי להחליט מי לדעתו מתאים ומי לא. אבל הוא גם לא אמור לקבל תקציבים מהמדינה אם הוא רוצה להחליט כדעתו שיחפש מדינה אחרת שתממן אותו ואת הבית ספר הגזעני שלו

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 2. אלו דברים ברומו של עולם

  ולא כל אחד שיש לו אייפון …

  יכול להביע את דעתו הגאונית

  אם כל הכבוד מהתמונה נראה שבעולם לא תביני ולא תאמצי אורח חיים חרדי ישיבתי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • גברת בוארון צודקת ! אם כל הכבוד "משתמש אנונמי " אורח חיים אמיתי זה להוציא את הגזענות מהמחנה שלנו אורח חיים חרדי זה לקיים ואהבת לרעך כמוך ולהפסיק לפגוע בכבוד הבריות כל שנה כאשר בנות לא מתקבלות לסמינרים מכיוון שהן לא מגיעות מאותה עדה .

   חייים |
   הגב