איך לעבור את החורף בשלום- ד"ר יוסף גלושטיין מזהיר: אל תתנו לשפעת לפגוע!!!

הסתיו כבר כאן ואת תופעותיו כולנו מרגישים. יחד עם הנחליאלי, הערב הקריר וצינת הבוקר הופיעו גם הצטננות קלה, אף דולף, גרון צורב וחולשה כללית. וזוהי רק ההתחלה. ההתחלה המבשרת על השפעת שמחכה לנו מעבר לפינה.
מומחי הבריאות של לאומית ממליצים לכם, להקדים את השפעת ולא לאפשר לה לקחת ממכם את הבריאות ואת ההרגשה הטובה. חיסון מוקדם נגד שפעת, מונע הדבקה במחלה וסיבוכים רפואיים.
"החיסון מפחית את התחלואה בקרב ילדים קטנים ומבוגרים וגם מפחית את הסיכון לאירועי לב בחולי לב", אומר ד"ר יוסף גלושטיין רופא מינהל בלאומית שירותי בריאות. "ולכן יש חשיבות עליונה להתחסן! גם מי שהתחסן בשנה שעברה, חייב להתחסן שוב השנה. החיסון לא רק מונע את ההידבקות במחלה, אלא הוא מסייע לכך שהמתחסן לא נושא את החיידק, כך הוא לא מדביק את הסביבה וכך נמנעת מגיפה. משום כך, החיסון הוא לא רק דאגה לבריאות אלא גם התחשבות באחרים".
החיסון חשוב מאוד לאלו הנמצאים בקבוצות הסיכון וכדאי להקדים ולהתחסן.
כדי לשמור על בריאות לקוחותיה רכשה 'לאומית שירותי בריאות' 120,000 חיסונים כנגד השפעת, אשר חולקו בין המרכזים הרפואיים השונים ברחבי הארץ. עד כה התייצבו למעלה מ – 30,000 לקוחות במרכזים הרפואיים השונים וזכו לקבל את החיסון ולהיות רגועים ובטוחים לקראת החורף המתקרב ובא.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אין על ד"ר גלושטיין, אני מכירה אותו היטב מהסניף בירושלים, הדאגה והאכפיות שלו מדהימה, תמשיכו להצליח.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב