חוזר להסית: הסרטון החדש של יאיר לפיד (וידאו)

לאחר שועדת השרים אישרה את ביטול לימודי הליבה, יוצא יאיר לפיד בקמפיין הסתה כנגד החרדים: ממשלת ישראל נגד חובת לימודי מתמטיקה ואנגלית?"אנחנו נסחוב אותם על הכתפיים? תוהה אב חילוני. צפו. { "נסחוב אותם על הכתפיים"}

חוזר להסית: לאחר שעדת השרים לחקיקה אישרה היום (ראשון) הצעת חוק שמבטלת את חובת לימודי הליבה במוסדות החרדים, יו"ר יש עתיד יאיר לפיד מפרסם בדף הפייסבוק שלו סרטון בו נראה אב חילוני כשהוא תוקף בחריפות את ביטול לימודי הליבה.

וכך אומר האב מתוך סרטון שחתום על שמה של מפלגת יש  עתיד, "ממשלת ישראל החליטה לבטל את לימודי הליבה, זה אומר שמיליון אזרחים יחיו חיי עוני, מי יפרנס אותם מי יאכיל אותם? אני יסחוב אותם כל החיים? תוהה האב תוך כדי שילדו סוחב אותו על הכתפיים בכדי "להקל" עליו מהעומס. ברקע נשמע הבן, "מה קורה אבאל'ה כבד לך?,  בתחתית כתובית מטעם יש עתיד המפלגה שחוקקה את חוק לימודי הליבה.

המשמעות של ביטול חוק לימודי הליבה, הוא שהמוסדות החרדים לא ילמדו אנגלית, מדעים ומתמטיקה בהיקף של 10 שעות שבועיות, וזאת כתנאי לקבלת תקציבים.

יש לציין כי זו פעם ראשונה שלפיד חוזר להסית ולפרסם נתונים שקריים מאז שריכך את תדמיתו אותה קיבע "כמתון מרכז", דבר שסייע לו בסקרים. כשיכור ניצחון ומבושם מהסקרים שמעניקים לו 21 מנדטים עתה לפיד חוזר להכות על הברזל הכי חם בשוק, "החרדים".

ממשלת ישראל נגד חובת לימודי מתמטיקה ואנגלית?

‎Posted by ‎Yair Lapid – יאיר לפיד‎ on‎ ראשון 24 יולי 2016

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. טמבל
  זה רק שאין כפיה בלימוד ליבה מי שרוצה ללמוד אנגלית יחפש לו מכון שכן לומד

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. תוסיפו גם את העובדה שהנוכל הזה חוסם בפייסבוק כל מי שמגיב נגדו !!!!!!!!!!

  שלמה ברוורמן |
  הגב