לפיד הפתיע: "בכל בית ספר צריך ללמוד גמרא" (הקלטה)

בראיון שהעניק לרדיו 'קול ברמה' קרא לפיד ללמוד גמרא בכל בתי הספר, "שם נמצא כל ההיסטוריה היהודית". האזינו. { פוזל לחרדים }

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד מפתיע בראיון שהעניק לרדיו 'קול ברמה' כאשר הצהיר כי בכל בתי הספר בישראל צריך ללמוד גמרא,"צריכים בכל בית ספר ללמוד גמרא, וללמוד איך נראה דף גמרא, שם נמצא כל ההיסטוריה היהודית", אמר לפיד.

בראיון לנועם  זיגמן ב'קול ברמה התייחס לפיד על ריצתו לראשות הממשלה': אני אתמודד לראשות הממשלה בבחירות הבאות ויש עתיד תתמודד על השלטון. יחסיי עם הנציגים החרדים מלבד ליצמן השתפרו. שגיתי כשהויכוח עלה לטונים צורמים. כל ילד יהודי צריך להכיר את הגמרא.לפיד הוסיף כי  "אשקול לעלות למירון השקעתי שם הרבה כסף כשר אוצר.

“אנחנו לא נחבור לשמאל אבל אני מדבר עם כל המערכת הפוליטית, חשוב לי להיות בקשר עם השחקנים במערכת הפוליטית, לא חשוב לי להיות יו״ר האופוזיציה. חשוב לי לייצג את המדינה, פחות משנה לי איזו כותרת תופיע תחת שמי”, הבהיר.

אני אתמודד לראשות הממשלה בבחירות הבאות ויש עתיד תתמודד על השלטון. חשוב לי להיות בקשר עם כל השחקנים הפוטנציאלים בשוק הפוליטי, אם נוכל לגרום שהשלם יהיה גדול מסך חלקיו, בוודאי שנעשה את זה. לא חשוב לי להיות יו״ר האופוזיציה. חשוב לי לייצג את המדינה, פחות משנה לי איזו כותרת תופיע תחת שמי".

על האפשרות שיכנס ללמשלה אמר לפיד,"ראש הממשלה הציע לי כבר לפני מספר חודשים להיכנס לממשלה ולכהן כשר החוץ. אמרתי לו שאין על מה לדבר ושאנחנו לא נשב בממשלתו

 

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אחרי שדרעקי סכסך בין יעלון לביבי, שלב הבא הכנסת ליברמן באופן פקטיבי ואז בבת אחת כולם מפילים את הממשלה.

  ביבי העיוור משלם על הגאווה שלו |
  הגב
 2. עוד מהלך של דרעקי להשתמש בו כדי להפיל את הממשלה ולהקים ממשלה עם הרצוג וכחלון

  דרעקי מת להיות ראש ממשלה אפילו מחליף, אצל ביבי זה לא עובד.

  הוא גם מפחד שיורידו אותו על הגנבות והשחיתות אז הוא עושה הכל כדי לשלוט בעיקר במשרד לבטחון פנים ומשרד המשפטים כדי לטפל במי שיעיז במשטרה להעמיד אותו לדין על הגניבות והשחיתות.

  דרעקי ירד למחתרת מאז החקירות ומפעיל את כולם משם |
  הגב