"לפיד התגלה הערב בבושתו, כשהוא ממשיך את ניסיון ה׳פוטש׳ נגד רה”מ"

הח"כים החרדים גיבו בזה אחר זה את ראש הממשלה בעקבות החלטת המשטרה להמליץ לפרקליטות להעמיד לדין את רה"מ בגין קבלת שוחד. גם חבר הכנסת וסגן שר הבריאות יעקב ליצמן יצא להגנת רה"מ ותקף את לפיד

הח"כים החרדים גיבו בזה אחר זה את ראש הממשלה בעקבות החלטת המשטרה להמליץ לפרקליטות להעמיד לדין את רה"מ בגין קבלת שוחד והפרת אמונים בתיקי החקירה של רה"מ.

גם חבר הכנסת וסגן שר הבריאות יעקב ליצמן יצא להגנת רה"מ ותקף את לפיד: "ח״כ לפיד התגלה הערב בבושתו הציבורית, כשהוא ממשיך גם כעת את ניסיון ה׳פוטש׳ נגד רה”מ, אותו ניסה להוביל כבר ב 2014, בגינו אף הודח מתפקידו הכושל באוצר".

ליצמן, הודיע כי הוא  "מחזק את ידי ראש הממשלה נתניהו, מאמין בחפותו ומאחל לממשלה שבעזרת השם תסיים את ימיה כחוק לטובת אזרחי ישראל".

יו"ר ועדת הכספים ח"כ משה גפני הגיב כי "לראש הממשלה עומדת חזקת החפות, המלצות המשטרה מבחינת החוק, אינן מעלות ואינן מורידות, ובמיוחד לאור האירועים האחרונים שהיו במשטרה, וכל עוד לא יוחלט אחרת בקרב הגורמים המוסמכים בעניין, ראש הממשלה רשאי להמשיך בתפקידו, זה החוק. וכך אנו מתייחסים לעניין, ואני מקווה שהוא ייצא נקי וחף מפשע".

ח"כ אורי מקלב על המלצות המשטרה: על אף ההמלצות הקשות, אי אפשר להתעלם כי החקירה התנהלה על רקע רדיפה פוליטית ואישית, החקירה זוהמה לכל אורכה ולכן צריך להתייחס אליה בפרופורציות האמיתיות.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.