לפיד ונתניהו שולפים חרבות: "לא לעשות כלום זו לא מנהיגות"

לפיד עקץ את נתניהו ואמר: צריך להשיב אחת ולתמיד על שאלת גבולותיה של מדינת ישראל. לא לעשות כלום זו לא מנהיגות", אמר לפיד. ראש הממשלה בנימין נתניהו לא נותר חייב

המתיחות בין יאיר לפיד לראש המשללה בנימין נתניהו הולכת וגוברת.  שר האוצר לפיד עקץ את נתניהו ואמר היום: "צריך להשיב אחת ולתמיד על שאלת גבולותיה של מדינת ישראל. לא לעשות כלום זו לא מנהיגות", אמר לפיד.  לא חלפו כמה דקות,  ונתניהו השיב לדבריו של לפיד: ""אסור שחוסר ניסיון במו"מ ובביטחון ישראל יובילו לתוכנית פזיזה".

בדברים שנאמרו באוניברסיטת אריאל, לא הרחק מהמרכז הבינתחומי בהרצליה אמר ראש הממשלה: "אסור לנו לחזור על הטעות ההיסטורית של השמאל הישראלי שתמיד מודיע מראש על מה הוא מוכן לוותר וגורם לכך שהפלסטינים רק רוצים עוד ועוד. לא כך מנהלים משא ומתן, בטח לא באזור שלנו."

נתניהו עקץ  בחזרה את לפיד ואמר:"אכן, אסור שחוסר ניסיון במשא ומתן וחוסר ניסיון בביטחון יובילו לתכנית פזיזה שהתוצאה שלה תהיה כמו זו של הנסיגה החד צדדית מעזה.

אני לא עוסק בפרשנות מדינית, אני מופקד ועוסק בשמירה על בטחונים של אזרחי ישראל. ולכן אל מול ההצהרות השונות, אני אמשיך להוביל את מדינת ישראל באחריות, בשיקול דעת, תוך שמירה על מדינת ישראל ואזרחיה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.