לפיד ועוד שבעה: מסיבת העיתונאים של יאיר (תמונות)

במסיבת עיתונאים מיוחדת הכריזו היום שבעה ראשי רשויות על תמיכתם בראש מפלגת יש עתיד יאיר לפיד. צפו בתיעוד. {"באו להוביל שינוי"}

במסיבת עיתונאים מיוחדת הכריזו היום שבעה ראשי רשויות על תמיכתם בראש מפלגת יש עתיד יאיר לפיד.

ראשי הרשויות שתמכו בלפיד הם: ראש מועצה אזורית גולן אלי מלכה, ראש מועצה אזורית בני שמעון סיגל מורן, ראש מועצה אזורית הערבה התיכונה ד"ר אייל בלום, ראש מועצה אזורית עמק המעיינות יורם קרין, ראש מועצה אזורית יואב ד"ר מטי הרכבי-צרפתי, ראש מועצה אזורית ברנר דורון שידלוב וראש מועצה אזורית מגילות ים המלח אריה כהן.

"ראשי המועצות החליטו כי על מנת להוביל שינוי במדינה הם צריכים להצטרף לכוח הפוליטי שתואם את הערכים אותם הם מבקשים לקדם", נמסר מיש עתיד

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד אמר כי  זה יום שמח ליש עתיד. יום בו אנו מציינים את הצטרפותם ליש עתיד של שבעה ראשי מועצות איזוריות מרכזיים ומשמעותיים בישראל.

"הם באים אלינו מהליכוד, מהעבודה, מרשימות עצמאיות, מהדרום העמוק ומהצפון הרחוק. ראוי לציין שיש ביניהם גם את שתי הנשים היחידות בישראל העומדות בראש מועצה איזורית". הוסיף לפיד.

"כולנו מאמינים בכך שאנחנו מוכרחים להחזיר את הממלכתיות לחברה הישראלית. לייצר שיח מכבד, להקשיב לא רק לצעוק, להגדיר מטרות משותפות ואז ללכת ולגרום להן לקרות.
ראשי המועצות האלה מייצגים את השילוב הנכון בין העבר לעתיד. בין הציונות של בן גוריון ובגין, לצעירים בשנת שירות ששואלים את עצמם איך לתת יותר, לא איך לקחת". סיים לפיד.

צילום: פלאש 90

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.