צפו: החרדים החרימו את נאום לפיד

הצעת החוק של לפיד נדחתה לאחר ש- 22 חכי"ם מהאופוזיציה הצביעו בעד ואילו 39 חכי"ם מהקואליציה הצביעו נגד, אך הסיפור האמיתי התרחש בזמן נאומו של יו"ר מפלגת 'יש עתיד. החרדים החרימו את נאומו של לפיד

לפי זמן קצר עלתה להצבעה במליאת הכנסת הצעת חוק השוויון בנטל של ח"כ יאיר לפיד, ההצעה דומה מאוד לזו שעברה בכנסת הקודמת, אז מפלגת 'יש עתיד' הייתה בקואליציה של בנט ונתניהו, ומי שכיהן כשר האוצר היה לפיד.

צפו בתיעוד

הצעת החוק של לפיד נדחתה לאחר ש- 22 חכי"ם מהאופוזיציה הצביעו בעד ואילו 39 חכי"ם מהקואליציה הצביעו נגד, אך הסיפור האמיתי התרחש בזמן נאומו של יו"ר מפלגת 'יש עתיד.

לפיד הוזמן לנאום ולהציג את החוק שלו, אך במליאת הכנסת לא נכחו החכי"ם החרדים ושרי הממשלה, ואפי' שח"כ אחד של שס נכנס בטעות למליאה הובהר לו לצאת והוא יצא מיד.

לאחר מכן התברר כי הצעד נעשה במכוון, "חברי הכנסת החרדים וגם שרי הממשלה הבינו שלפיד מחפש תשומת לב, לעשות רעש, תקשורת ולחפש עם מי להתעמת, ואנחנו החלטנו לא לתת לו את התענוג הזה, לכן בהחלטה כוללת הוחלט להישאר מחוץ למליאה בזמן נאומו ומיד בהצבעה כל החכי"ם נכנסו" אמר לנו בכיר בסיעת שס.

"פעם היינו נופלים לידיחם שלו, היום הבנו שכשלא משתפים איתו פעולה זה כבר לא מעניין, אפי' את התקשורת" אמרו בליכוד, והסבירו את הסיבה לאולם הריק בזמן נאומו של לפיד שהתבטא בחריפות כנגד ראה"מ, והשרים לוין בנט ושקד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.