האיום על לפיד: הלברטל נחקר במגרש הרוסים

לאחר שעו"ד דוב הלברטל חשף בשידור ב"גלי ישראל" אודות חרדי שירצח את לפיד המשטרה פותחת בחקירה אחר השמפניה החרדי

במשטרת ישראל נערכים לקראת ההפגנה הגדולה שתקיים בצהרי יום ראשון בירושלים. במשטרה  חוששים, וזאת לאור  הפרסומים בכלי תקשורת השונים  על הסלמה לכאורה במגזר החרדי על רקע חוק השוויון בנטל.

מפכ״ל המשטרה רנ"צ יוחנן דנינו ציין כי הוא רואה זאת בחומרה  רבה  ולאור זאת הנחה את ראש אח״מ ניצב מני יצחקי לפתוח לאלתר בחקירה באם הפרסומים או ההתבטאויות עולים לכדי ביצוע עבירה פלילית ואם אכן כך לאתר את מבצעיה ולמצות עמם את הדין. החקירה תנוהל ביחידת להב 433.

במשטרה לא המתינו זמן רב ועורך הדין דב הלברטל, זומן היום (רביעי) לחקירה בתחנת המשטרה במגרש הרוסים בירושלים, לאחר שציטט אתמול בתוכנית רדיו "אברך חשוב" שאמר כי "לפיד יירצח על ידי חרדי".

כזכור, בתוכנית ברדיו גלי ישראל, כי "הולך להיות רצח רבין חדש. יאיר לפיד יירצח על ידי חרדי", דבריו הגיעו על רקע חוק הגיוס שהתקבל השבוע. הלברטל, סיפר במהלך התוכנית, כיצד הגיע לתובנה קשה זאת: "היה אצלי בשבת אורח, אברך חשוב, והוא אמר לי דבר מדהים שאני חושב שיש בו הרבה מן האמת" מחזק עו"ד הלברטל את דבריו "הוא אמר לי תשמע, הולך להיות פה רצח רבין חדש, לפיד יירצח על ידי חרדי" חתם את דבריו.

במקביל, הנחה המפכ״ל את ראש אג״מ לבחון את הצורך בתגבור האבטחה סביב שר האוצר בהתאם.

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אלברטל אתה טיפש עם תעודת עו"ד שהמרחק בינך לבין הדת הוא מיקרי ביותר חילוני גמור עם כיפה אשר משמיץ את בני התורה היקרים בהרמת יד על אחד שאין עליו צלם אלוקים ומזרעו של עמלק

  ציון |
  הגב
 2. לא יעזור לו כלום , אף אחד לא יגע בו , מה נראה לכם שאנחנו כיפות סרוגות ????!!!!
  אנחנו אמונים שמירת תורה ומצוות ללא כחל וסרק , על תרי"ג מצוות ועל ד' חלקי שולחן-ערוך ולא מרימים יד על אדם וכ"ש שהוא מזרע ישראל , אין אנו ככיפות הסרוגות שאומנו לעבוד על כלי משחית וכלי נשק למיניהם מעולם לא הרגנו זבוב . מי שיעשה ללפיד את המעשה הזה , אלה הכיפות הסרוגות בעוד כמה חודשים , כאשר נתניהו ובנט ינפנפו את המתנחלים בהוראת אובמה ירום הודו ואז הם עלולים חלילה לקחת את אומנותם נשק של יגאל אמיר וחבריו . ולא יאמר אדם כלשהו שהחרדים יפגעו בלפיד , המותק הזה לא עשה לנו כלום גם נתניהו לא יפגע מאיתנו לעולם על אף מעשיו האיומים כי אנו אמונים על דברי חז"ל לא הערוד ממית אלא החטא . והקב"ה מנסה אותנו כדי שנתחזק ונחזק את אבנ"י ללמוד וללמד את התוה"ק גם לחילונים הטובעים בים של צרות בכל מהלכיהם יום יום.

  משה מרדכי |
  הגב
 3. כפית סחוג לפה לכל קשקשן חרדי שיש לו גישה למיקרופון או מקלדת

  מרן |
  הגב
 4. הוא מנסה לגרוף הון פוליטי עד כמה אפשר להיות אכזר מושחת?

  דורון |
  הגב
 5. קשקוש בגרוש זה רק הסתה נגד החרדים,לדעתי יהיר לפיד זה הדבר הכי טוב שקרה ליהדות החרדית,יהיר הצליח ללכד את כל גדולי ישראל,ויהיר עם האח בנט הצליחו לבנות בחזרה את החומות המבדילות בין הציבור החרדי לבין החילוני והכיפות הסרוגות.שכמט ונהרסו עד היסוד.
  יהיר זה מתנה מהשמים להמשך צביונה של היהדות החרדית.

  נפתלי |
  הגב