לפיד מצהיר: לא פוסל ישיבה עם החרדים

כשהוא מתדרדר בסקרים, יאיר לפיד חוזר בו מעמדתו "אחרי שהשוויון בנטל עבר אין לי בעיה לשבת עם החרדים", אמר, "הם עצמם יודעים שהשוויון בנטל הוא לטובתם".

לאחר שהחרים את החרדים, לפיד רואה את מצבו בסקרים ומוכן לעשות כל תעלול על מנת שלא להתרסק.  בפאנל באוניברסיטת אריאל  התייחס לפיד  לשאלת המנחה, העיתונאי עמית סגל,  ואמר כי אינו פוסל ישיבה עם החרדים בממשלה הבאה. "אחרי שהשוויון בנטל עבר אין לי בעיה לשבת עם החרדים", אמר, "הם עצמם יודעים שהשוויון בנטל הוא לטובתם".

"בשנה האחרונה נרשמה עליה של 300 אחוז בביקוש עבודה אצל חרדים וכמו כן עליה של 30 אחוז בגיוס חרדים לצה"ל". אמר לפיד, לפיד אמר כי "צר לו על החלטת היועהמ"ש לבלום את העלאת שכר המינימום, וכי אם ניתן להעלותו מיד צריך לעשות זאת, גם אם זה יעזור למישהו בבחירות".

על פרשת החקירה בישראל ביתנו אמר לפיד כי "אנו מוקפים בשחיתות מוסדית שהורסת את אמון האזרחים במערכת הפוליטית".

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מר לפיד החמיץ את הזמן בו הוא היה קובע…אני מקווה שהוא רואה את התמונה.כרגע יש רק שם אחד בתמונה וזה בנט מהבית היהודי!!! אם מר לפיד כרגע פוסל או לא פוסל ישיבה עם חרדים…השאלה האמיתית היא מי ישב איתו? השגיאה שלו הייתה המילה חרדים…אין חרדים יש רק יהודים…מי ספסל את עמו העם פוסל אותו.חבל שכך אבל לו יש לאן לחזור ..שלא כמו מאות אלפי אנשים שיש להם 2000 שח בטוח לאומי כמו כן הוא צעיר …אני מאחל למר לפיד כל טוב ,אין לי מושג למה הוא צריך את זה אבל זה לא יקרה יותר.

    יוסף |
    הגב