לפיד לגלסנר: "נמאס לומר שאני לא שונא אתכם"

יאיר לפיד בראיון נרחב 'קול ברמה' התייחס לממשלה וחוק ההסדרה וגם ליחסיו עם ליצמן: "עם ליצמן יש לי בעיה, אני לא יודע מהי הבעיה כי הוא מעולם לא החליף איתי מילה". האזינו {"מפחדים מהאתרים החרדים"}

יו"ר יש עתיד ח"כ יאיר לפיד בראיון למהדורה המרכזית עם משה גלסנר ברדיו 'קול ברמה': הקשר שלי עם התקשורת החרדית הוא חלק מהפקת לקחים מול הציבור החרדי. יש לנו עדיין חילוקי דעות עם החרדים אבל הדיאלוג חייב להיעשות.

"הבית היהודי והליכוד חושבים בדיוק כמוני שהחרדים צריכים ללמוד מתמטיקה, הם ישבו איתי באותה ממשלה. מה שאמרו אח"כ היו רק תירוצים."

לפיד הוסיף "לסקרים אין משמעות מבחינתי, אני לא פוסל אף מפלגה בהקמת קואליציה עתידית, זה חוסר צניעות לעסוק כעת בהרכבת הממשלה. אני ממש לא נמצא בגוש השמאל."

על החרדים וחברי הכנסת שלהם אמר לפיד, "אמרתי בלי סוף שאני לא שונא את החרדים, עד שיום אחד נמאס לי כבר לומר את זה. מנדטים מהחרדים גם כך לא יהיו לי."

יו"ר יש עתיד עקץ, "חברי הכנסת החרדים הסכימו עם מתווה הכותל שהתווה מנדלבליט שהינו יהודי שומר תורה ומצוות, רק פתאום נבהלו חברי הכנסת מאתרי האינטרנט החרדים שיצאו נגד".

על החוסר תקשורת שלו עם שר הבריאות יעקב ליצמן אמר לפיד "עם ליצמן יש לי בעיה, אני לא יודע מהי הבעיה כי הוא מעולם לא החליף איתי מילה."