לפיד בשירות דרעי

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד , מגנה בחריפות את דבריו ש יו"ר חדשות 10 החדש רמי סדן שאמר כי הוא שונא את ש"ס והעומד בראשה וקוראת לו לחזור בו מדבריו ולהתנצל על דבריו הגזעניים והבוטים.{ "סדן צריך להתנצל על הגזענות"}

ומי יוצא להגנת דרעי?:יו"ר יש עתיד יאיר לפיד , מגנה בחריפות את דבריו ש יו"ר חדשות 10 החדש רמי סדן שאמר כי הוא שונא את ש"ס והעומד בראשה וקוראת לו לחזור בו מדבריו ולהתנצל על דבריו הגזעניים והבוטים.

 

כזכור הבוקר נחשף כי יו"ר חדשות 10 החדש, רמי סדן אמר בפגישה עם דירקטוריון ערוץ 10 כי הוא "שונא את ש"ס והגנב דרעי אך כאליטה על הערוץ לפנות למצביעי ש"ס ולמסעודה בשדרות".

סיעת 'יש עתיד' ויו"ר 'יש עתיד', יאיר לפיד מסרו בתגובה: "אנו מגנים בחריפות את ההתבטאות הגזענית, המסיתה ורווית השנאה של יו"ר חדשות 10 החדש רמי סדן. לא יכול להיות שאדם אשר מחזיק בתפקיד מנהל מערכת חדשות מרכזית במדינה דמוקרטית יתבטא בצורה כזאת נגד אף אדם ואף ארגון או מפלגה ומצביעיה. אנחנו קוראים לסדן לחזור בו מדבריו ולהתנצל בפני מצביעי ש"ס, חברי הסיעה והעומד בראשה. אמירות מסוג זה מקצינות את השסעים ההולכים וגוברים בחודשים האחרונים בחברה הישראלית ואין להן מקום במדינה שמכבדת את כל אזרחיה. צריך להפסיק עם זה . אפשר לא להסכים, אפשר לבקר התנהלות, אבל אסור להשתמש במילות פוגעניות וארסיות שרק מגבירות את השסעים, בטח כאשר הן באות ממנהל בחברת חדשות שיש לו תפקיד מרכזי בהעברת התכנים בהם צופים אזרחי ישראל"

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לפיד רצה לתקן את חוק הקלון שימנע מהפושע דרעקי לחזור לכנסת

  הפושע דרעקי לוחץ ומאיים עליו לא לתקן את החוק שיביא לקבורתו הסופית של הפושע

  יאסר אשר מדינה |
  הגב
 2. חברי יאיררר לפיד גורררף וגונב עוד מעט קולות של מזרררחיים תמימים מביבי, מה? אסור לו לגנוב, רררק לי?

  נוכלוף דרעקי הגוסס |
  הגב