לפיד: "לעבור מהגנה להתקפה"

לפיד שמבקר בניו יורק התייחס היום (שבת) לפעולות שעל ישראל לנקוט בהן בעקבות החשש מחרם בינלאומי שאותו מובילה תנועת ה-BDS. "אנחנו צריכים לעבור מהגנה להתקפה".

החרם האירופי על ישראל:  גם יו"ר יש עתיד, ח"כ יאיר לפיד,  הצטרף לטרנד וניפק עיצות לראש הממשלה כיצד לנהוג מול החרם ההולך וגובר.

לפיד שמבקר בניו יורק התייחס היום (שבת) לפעולות שעל ישראל לנקוט בהן בעקבות החשש מחרם בינלאומי שאותו מובילה תנועת ה-BDS. "אנחנו צריכים לעבור מהגנה להתקפה ולהסביר לעולם כי מי שעומד מאחורי החרמות הללו הם אנשים שמדכאים אוכלוסיות שלמות והורגים ילדים מנגריה עד סוריה", טען לפיד. "הם צריכים להתנצל – לא אנחנו".

לפיד שוהה בבניין האו"ם בניו יורק, כחלק ממסע מדיני שהוא מקיים בארה"ב על רקע התגברות החרם הבינלאומי על ישראל. "אנחנו צריכים לעבור מהגנה להתקפה בכל מה שקשור לחרמות ה-BDS. הבעיה שלנו זה שאנחנו מתגוננים ומתחילים להסביר את עצמנו", הוסיף לפיד.

לפיד אף שרטט את הדרך שבה ישראל צריכה לפעול: "במקום זה אנחנו צריכים לתקוף אותם כי הם משרתים את האינטרסים של האסלאם הכי גרוע בעולם – של אנשים שרוצחים הומוסקסואלים, מכים נשים, מדכאים אוכלוסיות שלמות והורגים ילדים מנגריה עד סוריה ועיראק".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.