לפיד משתולל: "אפעל לפיטורי הרבנים דוד לאו ויצחק יוסף שאינם ראויים לכהן"

שר האוצר יוצא בשצף קצף על הרבנים הראשיים שאוסרים על גיוס בנות לצה"ל, בדף הפייסבוק כותב לפיד מילים קשות וחריפות ביותר נגדם, תוך איום בפיטוריהם: "הרבנים הראשיים לישראל הודיעו שהם אוסרים על בנות להתגייס לצה"ל" עוד הוא אומר: "זוהי חוצפה ושערורייה לאומית, ואנחנו נפעל לפיטוריהם בכנסת ובממשלה ואם צריך גם במישור המשפטי".

"מדובר בעובדי מדינה המקבלים משכורת נאה מאוד ממדינת ישראל, יושבים במשרדים הנוחים שלהם, עם הרכבים הצמודים, ומודיעים שהם לא מסכימים שבנות ישרתו בבוץ ובקור כלוחמות בקרקל, בקורס טיס, במג"ב, בקורס חובלים".

האם המפקדת של הגדוד הקרבי "איתם" צריכה להתפטר? ומה עם האלופה אורנה ברביבאי? או כל המורות החיילות? ומה לגבי חיילות המודיעין שפגשתי לפני שבועיים בפיקוד צפון, רכונות על המסכים כדי למנוע חדירות מחבלים דרך הגדר? גם להן אסור לשרת?".

לפיד מסכם כי "דוד לאו ויצחק יוסף אינם ראויים עוד לכהן בישראל כרבנים ראשיים", יצויין כי הוא שכח אפילו לכנותם בשמות "הרב" כי מבחינתו הם כבר אינם רבנים.

מקורבים של הרבנים בתגובה: "לפיד רואה שהוא נופל בסקרים ועוד מעט יישאר ללא מפלגה, הוא מנסה את כוחו על רבנים, זה לא יילך לו", עוד נאמר כי בכך שפירסם את הרבנים ללא תוארם המגיע להם, האיש חצוף ומחוצף, אידיוט קופץ בראש. הסטטוס שפרסם עלוב ומסית"
לפיד

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מסכן עד עכשיו הוא מצוברח מהמפלה המשותפת שלו ושל בנט בבחירות לרבנות……….. מה לעשות יאיר-יהיר אתה לא מנהיג את העולם ה' מנהיג את העולם ורצון יראיו יעשה (מרן הגר"ע זצ"ל) ולא יעזור לך מכל הרדיפה על הדת יצא בסוף רק טוב שהכוללים לא יסמכו יותר על המדינה וימשיכו ללמוד תורה בלעדי הפרוטות מהציונים הארורים אין מה לעשות תקפוץ כמה שאתה רוצה בסוף סופך יהיה כאביך גם הפוליטי וגם בעוה"ז בכלל …….. אנא ה' תעשה שנראה את זה בקרוב ו"באבוד רשעים רינה" בעז"ה מסיבת הודיה….

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. איזה עמלק האיש הזה. אני מחכה כל יום לראות איזה מפלה הקב"ה מכין לו. נ.ב. רק שתדע לך לפיד עמלקי, לצערנו הרב 90 אחוז מהבנות שמשרתות בצה"ל הם בחזקת בעולות!!!!

  שחר |
  הגב
  • אתה לא חושב שאתה מגזים, חלאס,

   רועינו, אבינו, מלכינו,……………………….

   אביו היה גדול, התורה והגדולה אינה עוברת בירושה.

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
   • הוא לא מגזים, מציאות שמו"ר מרן הראשל"צ הגר"י יוסף שליט"א הוא גדול הדור הספרדי והפוסק הגדול ביותר בציבור הספרדי כיום!!!
    אשרי דורנו שזכה לענק שכזה!!!!!!!!!!!!

    יהודי |
    הגב