לפיד מתרסק: יש עתיד צונחת ל- 10 מר"צ מזנקת ל- 12

סקר "הארץ" המפורסם הבוקר: ועלה כי  75% מהציבור מאוכזבים מיאיר לפיד כשר אוצר.
* "יש עתיד" צונחת מ- 19 מנדטים ל- 10 בלבד והופכת למפלגה החמישית-שישית בגודלה.
* מרצ מכפילה את כוחה ומזנקת ל- 12 מנדטים, והופכת למפלגה הרביעית בגודלה אחרי הליכוד-ביתנו, העבודה והבית היהודי, ולפני "יש עתיד".

יוסי ורטר כותב בהארץ: "יאיר לפיד בוודאי לא העלה בדעתו שאל מושב החורף המלא הראשון של הכנסת ה–19, שטרם מלאה שנה לכהונתה, הוא יגיע צולע, מדמם וחבול, כמעט שכיב מרע פוליטי. הוא לא דמיין לעצמו שבתוך תשעה חודשים מפלגתו תאבד למעלה ממחצית מצביעיה, והבריחה הגדולה נמשכת. הוא לא חלם שבזמן כה קצר יהפוך מהבטחה גדולה לאכזבה מהדהדת (לפחות בעיני מצביעים שהיו להם ציפיות ממנו). הוא לא שיער שהאוויר החם יתנדף מהבלון עוד לפני שישלים 12 חודשים במשרד האוצר. לפיד לא האמין שהוא, כן הוא, שרואה בעצמו מתת האל לאנושות בכלל ולעם ישראל בפרט, ראש ממשלה בהמתנה ואביר מעמד הביניים, יצנח צניחה חופשית לתחתית טבלת נבחרי הציבור בכל מדד אפשרי שבו נשפטים פוליטיקאים בישראל. הוא לא ידע שבנקודת הזמן הזאת יהיה ללעג ולקלס בפי עמיתיו השרים וישמש כתובת שאליה ישגרו חבריו לסיעה חצים ורבליים טבולים בארס".

 

 

 

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מה ן התוצאות המלאות? כמה לליכוד ביתנו, העבודה, ה"בית היהודי", ש"ס, "יהדות התורה" וכן הערבים?

  Israel Kramer |
  הגב
 2. יגאל אלוש, יישר כח!

  לפיד הוא מזרע עמלק והוא לא מכחיש את זה, אביו טומי אכן צורר ושונא ישראל ובוודאי כרגע מטגנים אותו בגהני גהנם על כל מה שעשה ליהודים, בקרוב אצל יהיר.

  redline |
  הגב
 3. הבחור הזה אינו מבין מאומה בתורה ולא ביהדות,
  הוא בן עוולה אביו רשע מרושע שונא יהודים ספרדים וחרדים, אלו זרע עמלק ואותי הם אפילו לא מדגדגים, מעשיהם דומים למעשי מלחמות הקודש המופנות כלפי היהודים בארץ מצד הגבולות ועזה, השם מאותת מתריע מזהיר, לא היה אף אחד בעיר שיקום וינער את כולם, אני כאן להוביל מחאה שרוטשילד היה הפתיח, לכאבם של העניים והעשוקים, אני מראשי קבוצות המחאה ברןוטשילד כנציג השכונות עיירות הפיתוח=הקיפוח, נאמנם של גדולי רבני ומורה דרך לישראל סבא, חביבם ומקובלם של אדמורים וראשי העדה, אני אומר מבטיח ומתחייב יחד ננצח את כל עוולות הרשע ונפתח את ראשיהם של גדולי האומה והקהילה רבותינו כחמי הדת, ויחד מבקש אנוכי עבדכם הנאמן נינו של רבי שאול קזז בואו ננצח את מדינת ישראל מדינת הרשע ונמסד בני ברק מאוחדת לשיבת ציון לארץ המובטחת.

  יגאל אלוש מועמד בבני ברק |
  הגב