לפיד: "ספין האחדות נועד להלחיץ את ליברמן"

ממשלת אחדות? לפיד מספר שהליכוד הפיץ את זה אתמול במרץ רב ברחבי המליאה, כנראה מזה יודעת את זה זהבה", אמר לפיד ועבר לעקוץ: "אני מניח שהם מקווים שזה יגרום לליברמן להילחץ ולהיכנס, ליברמן לא נלחץ כל כך בקלות".

ממשלת אחדות או ספין? המערכת הפוליטית נדרכה כולה לאור השמועות שצצו נתניהו שיגר את ריבלין לתווך ולהביא להקמת ממשלת אחדות.

יושב ראש יש עתיד, יאיר לפיד, תקף את הגיבוי של  יצחק הרצוג, לעמדת ראש הממשלה נתניהו בנוגע להסכם הגרעין עם אירן, והוסיף כי השמועות על ממשלת אחדות נועדו להלחיץ את ליברמן.

"אני מודאג מדי מבטחון ישראל וממה שקרה בימים האחרונים של פגישות מלטפות. אני יודע שהליכוד הפיץ את זה אתמול במרץ רב ברחבי המליאה, כנראה מזה יודעת את זה זהבה", אמר לפיד ועבר לעקוץ: "אני מניח שהם מקווים שזה יגרום לליברמן להילחץ ולהיכנס, ליברמן לא נלחץ כל כך בקלות".

לפיד סיפר כי הוא מרבה להתראיין בתקשורת הזרה. "אין ערוץ שלא דיברתי איתו, מאל-חורה הערבי, דרך פראנס 24, ועד הוושינגטון פוסט. בחוץ, באנגלית, כמקובל, אני לעולם לא אתקוף ראש ממשלה מכהן. פה, בבית, צריך דיון נוקב על זה שבנימין נתניהו כשל, אפשר היה לעשות את זה אחרת, וכל עוד הוא יהיה ראש ממשלת ישראל – אין לנו איך לשקם את היחסים עם העולם",דברי לפיד

במקביל, יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן תקף בחריפות בריאיון לרדיו דרום את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר כי "אף אחד בעולם לא לוקח אותו ברצינות". ליברמן אף שלל כניסה אפשרית לממשלה הנוכחית מאחר  זוהי "ממשלה של דיבורים בלבד". אמר.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.