לפיד על צירוף החרדים לקואליציה: "לא עומד על הפרק"

שר האוצר יאיר לפיד שלל הבוקר את האפשרות שהחרדים יכנסו לממשלה: "אין דיבורים כאלה וזה לא עומד על סדר היום", אמר לפיד

שר האוצר ויו"ר יש עתיד, יאיר לפיד, שולל הבוקר את צירוף המפלגות החרדיות לקואליציה רחבה לאור המצב הביטחוני. בראיון לאתר ynet אמר לפיד: "אין מצב שהחרדים יכנסו לממשלה כעת…אין דיבורים כאלה וזה לא עומד על סדר היום".
לפיד הוסיף שכרגע זה לא זמן להתעסק בפולטיקה .

כזכור, אמש פורסם ב'גלובס' על מגעים בין ראה"מ למפלגות החרדיות בענין צירופם לממשלת אחדות לאומית, אולם החכי"ם החרדיים ברובם הכחישו את דבר המהלך. יו"ר תנועת ש"ס, ח"כ אריה דרעי, הגיב אמש לקוקר ואמר "אין מגעים לצירוף לקואליציה. יש דיבורים".

ח"כ אלי ישי אמר אמש ל'קוקר' "נתמוך בממשלה כקואליציה לאומית מחוץ לממשלה".

ח"כ יעקב אשר הגיב אמש ל'קוקר' ואמר: "הדיבורים על כניסה לקואליציה לא מגיעים מאיתנו, כנראה שבסביבתו של ראש הממשלה חושבים שצריך מלחמה בדרום ושעת חרום, כדי להחזיר את המפלגות החרדיות לממשלה, אך הסיבה האמיתית היא מערכת היחסים והאמון העכור בין ראש הממשלה ושותפיו בקואלציה – שגם בעת חרום גורמים לו געגועים לשותפיו הותיקים בעבר…אם רוה"מ רוצה אותנו חזרה בקואליציה, הוא לא צריך שעת חירום, הוא יודע בדיוק מה עליו לעשות".

מנגד, השר אורי אריאל אמר בראיון ל'קוקר': ״לאור המצב הביטחוני זה הזמן להתעלות מעל כל המחלוקות ולהתאחד, אשמח לראות את השותפים הטבעיים שלנו, המפלגות החרדיות נכנסות לממשלה״.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. גם אם היה רוצה לא היינו מצטרפים.. כולו מלא בשנאת חנם רשע……..

    יאיר המהיר |
    הגב