"לפיד צבוע, שחיתות לא הפריעה לו מעולם"

ח"כ רוזנטל נגד יו"ר יש עתיד: "שחיתות היא גם לשבת במשך שנתיים בממשלה עם אנשים שאתה יודע שהם מושחתים, לשתוק ולכסות על מעשיהם"

ח"כ מיקי רוזנטל הגיב היום (ש') לנאום השחיתות של שר האוצר לשעבר יאיר לפיד. לפיד, טוען רוזנטל, "נמנע מלבקר בנאומו את פרשת ישראל ביתנו ואת ליברמן. לצביעות של לפיד יש דוגמאות למכביר: לפיד תוקף עכשיו את הכספים הקואליציוניים שמועברים להתנחלויות ורואה בהם שחיתות? אכן שחיתות – אלא שבמהלך השנתיים האחרונות חברי מפלגתו בוועדת הכספים הרימו יד ותמכו בשחיתות הזו בהוראתו. לפני שנה זה היה חוקי ועכשיו זו שחיתות? צבוע".

רוזנטל מתייחס גם לאמירה "מושחתים נמאסתם", שאותה מצטט בנאומו, ומזכיר שהיא נולדה ב-1990. "מה שהוא לא יודע (או שהעדיף להדחיק) זה שהיא הושמעה בעקבות דוח חריף של מבקר מדינה נגד משרד השיכון של הליכוד, ובמרכזו בכיר המשרד דאז אורי שני, היום האיש הכי מקורב ליאיר לפיד. לאחרונה הוגשה עתירה לבג"ץ נגד מינוי נבחרת הדירקטורים בחברות הממשלתיות שיזם לפיד. מכ-14,000 מועמדים נבחרו 500 דירקטורים. ל-63 מהם יש זיקה למנהל רשות החברות הממשלתיות, אורי יוגב, לשר האוצר יאיר לפיד, לסיעת יש עתיד או ליועצו הערמומי אורי שני".

רוזנטל הוסיף: "לפיד קופץ עכשיו על העגלה של המאבק בשחיתות, שרבים וטובים דוחפים משך שנים במאמץ רב. ברוך הבא יאיר, אנחנו באמת זקוקים לסיוע. השחיתות הורסת פה כל חלקה טובה, אבל לפני שאתה תופס טרמפ, קודם תתנער ממעשיו של חברך אולמרט ותכפר על מעשיך, כי שחיתות היא גם לשבת במשך שנתיים בממשלה עם אנשים שאתה יודע שהם מושחתים, לשתוק ולכסות על מעשיהם. צבוע".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.