לפיד הצהיר: "רץ לראשות הממשלה" (וידאו)

על רקע עלייתו בסקרים, יו"ר יש עתיד יאיר לפיד מציג בכנס פעילים בראשון לציון את תוכניותיו הפוליטיות, "ארוץ לראשות הממשלה" { צפו בנאום }

יו"ר יש עתיד יאיר לפיד, הכריז הערב במהלך כנס פעילים שנערך לכבוד השנה החדשה במטה המפלגה בראשל"צ, כי יתמודד לראשות הממשלה ,"אני  רץ לראשות הממשלה בכדי להוביל שינוי" אמר לפיד לקול תשואות הקהל.

שנה חדשה בפתח. זמן לשינוי.

‎Posted by ‎Yair Lapid – יאיר לפיד‎ on‎ ראשון 18 ספטמבר 2016

על רקע עלייתו בסקרים, יו"ר יש עתיד יאיר לפיד הציג בכנס פעילים את תוכניותיו הפוליטיות  "אני קורא לראש הממשלה להזמין את עשרת מנהיגי המפלגות לארוחה לקראת השנה החדשה. אנחנו זקוקים לדיאלוג ישראלי אחר, מכבד, שיקדם אותנו במקום להסיג אותנו אחורה", פתח לפיד את דבריו לקולות תשואות הקהל

לפיד מנה ופירט שבע נקודות של המפלגה : "שיפור תפיסת הבטחון, שיקום הבריתות האסטרטגיות של ישראל, יציאה למהלך איזורי מול הפלסטינים, ניקוי המערכת הפוליטית, בנייה מחדש של מערכת אכיפת החוק, הזנקת הכלכלה, והשקעות מסיביות בחינוך ומדע"

לפיד תקף את נתניהו ואמר כי  המדינה לא מנוהלת, "הפוליטיקה ישנה זנחה את המדינה ורק אנחנו ננהיג את מדינת ישראל". לקול קריאות  הוא אה מי זה בא ראש הממשלה הבא, הצהיר לפיד כי יתמודד לראשות הממשלה, "באנו לשנות – ולכן אני רץ לראשות הממשלה"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.