צפו: לפיד תוקף את נתניהו: "מנותק, חי באקווריום ולא מכיר את האזרחים" (וידאו)

לאחר שפוטר מתפקידו ועל רקע הקדמת הבחירות, פנה לפיד לנתניהו ואמר: "הודעת לציבור הישראלי שאתה מעדיף לשתק את הכלכלה, כי אתה מנותק" ■ "נתניהו לא ירכיב את הממשלה הבאה"

ראש הממשלה מנותק ו"חי באקווריום", כך אמר הערב (ד') יו"ר "יש עתיד" יאיר לפיד בבית סוקולוב בתל אביב, בתגובה להקדמת הבחירות ופיטוריו מתפקיד שר האוצר על ידי ראש הממשלה בנימין נתניהו.

צפו בדברי לפיד (באדיבות רשת)

"אתמול בערב ראש הממשלה כינס מסיבת עיתונאים רדופה ומבוהלת שבה עסק בעיקר בהשמצות אישיות. אז אני רוצה לענות לו מכאן", כך פתח לפיד את דבריו.

"אדוני ראש הממשלה, אתמול עמדת בפני אומה שלמה והודעת שאתה גורר את מדינת ישראל לבחירות מיותרות לגמרי שאיש מלבדך לא רצה בהן. למה? כי אתה מנותק.

"אין לך מושג מה זה עושה לאזרחי ישראל כי אתה חי באקווריום שלך ואתה כבר מזמן לא מכיר אותם ולא יודע מה באמת מטריד אותם. הודעת לציבור הישראלי שאתה מעדיף לשתק את הכלכלה, כופה על המשק הוצאות של מיליארדים ומונע מהאזרחים את התקציב הכי חברתי שהוגש פה מזה שנים, כי אתה מנותק".

"גרמת נזק חמור לברית האסטרטגית עם ארה"ב", אמר לפיד.

בתגובה לשאלה מהקהל אם הוא מוכן להתחייב שלא ישב בממשלה הבאה של נתניהו, אמר לפיד: "הוא לא ירכיב את הממשלה הבאה, הוא לא יהיה יותר ראש ממשלה"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.