"חזן ייחשף לסודות הכי כמוסים של המדינה" (וידאו)

יו"ר יש עתיד תוקף את הרצוג ואת נתניהו וטוען כי על ראש הממשלה להגיב מיד לפרשת אורן חזן וכינה את שתיקתו "בודהיסטית". צפו בדברים

 

פרשת אורן חזן:  לפיד עולה להתקפה ומביע ביקורת חריפה על נתניהו והרצוג: " ראש הממשלה ושר הביטחון צריכים לתת תשובה לביזיון הזה. נתניהו שותק שתיקה בודהיסטית". אומר היום (שבת) יו"ר יש עתיד ח"כ יאיר לפיד, על תחקיר חדשות 2 על סגן יו"ר הכנסת, ח"כ אורן חזן.

לפיד- באדיבות רשת

"השחיתות השתלטה על מרכז הליכוד והפוליטיקה", טען לפיד באירוע "שבתרבות" בראשון לציון. "אורן חזן יושב עכשיו בוועדת חוץ וביטחון, ייחשף לסודות הכי כמוסים של מדינת ישראל – הוא יידע מה קורה בדימונה, בצפון ובדרום. אסור שאדם כמו חזן יהיה חשוף לסודות הכי כמוסים של מדינת ישראל".

לפיד תקף  את יו"ר האופוזיציה ח"כ יצחק בוז'י הרצוג, שנענה השבוע לבקשתו של יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין ואישר את קיזוז הצבעותיו של ח"כ חזן. "זו לא תפקידה של האופוזיציה – אין לי מושג איך בוז'י הבין שזו תפקידה של האופוזיציה, למה שאנחנו נקפוץ ונציל את הליכוד? מעניין אותי לשמוע את ראש ממשלת ישראל ששותק שתיקה בודהיסטית בנושא כאילו זה לא עניינו".

 

במחנה הציוני בראשות הרצוג הגיבו לביקורת של לפיד: "מצער שלפיד מתעקש להמשיך לסייע לממשלת נתניהו באמירות מפרקות וחסרות אחריות. מוטב שיעסוק בנושא עצמו לגופו של עניין ולא בהחלטותיו של יו"ר האופוזיציה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למה אנחנו צריכים לראות ולשמוע את האיש הזה, שבנוסף לפגיעתו בחרדים בצורה גסה וברברית וגזענית, הוא מחלל שבת בפרהסיה ואתם מביאים את דבריו? צורה לכם קוקר.

    שלומי |
    הגב