לפיד תוקף: "הממשלה איבדה את החשק"

בראיון לאריה גולן ביומן הבוקר של רשת ב' לפיד טוען כי הממשלה איבדה את החשק לשלוט במדינה. לדבריו, הממשלה כל כך עסוקה בעצמה עד ששכחה את תפקידה – לטפל באזרחים

יושב ראש מפלגת "יש עתיד", יאיר לפיד, שב ותוקף את נתניהו על מחדל המנהרות וטוען כי במהלך מבצע "צוק איתן" לא קיים הקבינט דיון אמיתי וכי הסתירו מידע מחברי הקבינט

בראיון לאריה גולן ביומן הבוקר של רשת ב'  לפיד טוען  כי הממשלה איבדה את החשק לשלוט במדינה. לדבריו, הממשלה כל כך עסוקה בעצמה עד ששכחה את תפקידה – לטפל באזרחים. בעניין תאגיד השידור הישראלי אמר לפיד שתפקידה של התקשורת הוא לבקר את הפוליטיקאים, והדבר מפחיד את הממשלה.

לפיד התייחס לעניין ביטול לימודי הליבה למגזר החרדי, " נכון, אני נאלץ להסכים – בוטלו קייטנות הקיץ בחינם, ובוטלה קצבה לניצולי השואה וגם בוטלו לימודי הליבה. לא יכול להיות שהדיון יהיה רק פוליטי, הממשלה שכחה שהכוונה לדאוג לתושבי ישראל".

יו"ר יש עתיד: הממשלה רוצה להיות בשלטון אבל לא לשלוט, 03.08.16 יושב ראש מפלגת "יש עתיד", יאיר לפיד, שב ואומר כי במהלך מבצע "צוק איתן" לא קיים הקבינט דיון אמיתי בנושא המנהרות וכי מחברי הקבינט הוסתר מידע. בראיון לאריה גולן ביומן הבוקר של רשת ב' הוסיף לפיד כי הממשלה איבדה את החשק לשלוט במדינה. לדבריו, הממשלה כל כך עסוקה בעצמה עד ששכחה את תפקידה – לטפל באזרחים. בעניין תאגיד השידור הישראלי אמר לפיד שתפקידה של התקשורת הוא לבקר את הפוליטיקאים, והדבר מפחיד את הממשלה. לעניין ביטול לימודי הליבה למגזר החרדי, " נכון, אני נאלץ להסכים – בוטלו קייטנות הקיץ בחינם, ובוטלה קצבה לניצולי השואה וגם בוטלו לימודי הליבה. לא יכול להיות שהדיון יהיה רק פוליטי, הממשלה שכחה שהכוונה לדאוג לתושבי ישראל ". לעניין תאגיד השידור הציבורי אמר לפיד: כשפנה אלי ארדן התניתי את התמיכה בכך שתבוטל האגרה ושלא תהיה התערבות פוליטיקאים בתכנים. "אנחנו זקוקים לחופש הביטוי לא עבור הדברים הנחמדים אלא עבור הדברים המעצבנים – צריך לתת לשידור הציבורי לצאת לדרך".

‎Posted by ‎צביקה גרינבאום‎ on‎ יום רביעי 3 אוגוסט 2016

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.