לפיד מתרברב: ״אני עומד לנצח אותך בבחירות הקרובות"

לפיד: ״אני יכול להכנס מחר בבוקר ללשכת ראש הממשלה, ולהתחיל לעבוד. אנחנו ננהל את המדינה, ואנחנו ננהל אותה טוב יותר מהחבורה המושחתת והאינטרסנטית שמנהלת אותה היום!״

״אני עומד לנצח אותך בבחירות הקרובות ולקחת ממך את ההגה ואת הנהגת המדינה״.כך אמר (ג) יו״ר מפלגת יש עתיד ח״כ יאיר לפיד, בכנס השנתי של פעילי המפלגה שנערך בגני התערוכה בתל אביב.

באירוע השתתפו אלפי תומכים, חברי הכנסת של המפלגה, ראשי המטות של המפלגה ברחבי הארץ והמתמודדים ברשויות המקומיות מטעם ובשם יש עתיד. את האירוע פתחה בשירת התקווה רומי בראון בת 12 מקיבוץ דורות בעוטף עזה.

לפיד הצהיר באירוע כי ״מדינת ישראל צריכה לשנות כיוון״. לפיד הסביר: זו מדינה נהדרת. מופלאה. אבל הפוליטיקה הורסת אותה מבפנים. המנהיגות מתפרקת. פוליטיקאים שעסוקים רק בג'ובים לחברים שלהם. צועקים על משפחות שכולות באמצע הכנסת. מעבירים אחד לשני כספים ב'דילים' מושחתים. ראש ממשלה שהודיע שיש לו יעד אחד. מה היעד שלו? לא הפערים החברתיים, לא יוקר המחיה, לא שלטון החוק. היעד שלו זה 40 מנדטים. לא יהיו לך 40 מנדטים מר נתניהו, גם לא 30 מנדטים, ואני עומד לנצח אותך בבחירות הקרובות ולקחת ממך את ההגה ואת הנהגת המדינה״.

לפיד הוסיף ואמר: ״זה בדיוק ההבדל ביננו לבין נתניהו. נתניהו מאמין שהדבר היחיד שחשוב זה מנדטים – אני מאמין שהדבר היחיד שחשוב הוא מה אתה עושה עם המנדטים! איך אתה משתמש בהם לטובת הילדים שלנו? מר נתניהו, אתה ראש ממשלה כבר עשר שנים למען השם, מה בדיוק עשית עם המנדטים שלך? חוץ מלהכנע לכל סחטנות, ולהפוך את לשכת ראש הממשלה למקום מושחת שבו כל אחד עושה קופה״.

לפיד, המתמודד על ראשות הממשלה הבהיר על מה הבחירות הבאות: ״בבחירות הבאות, הערכים נוהרים לקלפיות! הערכים נוהרים לקלפיות כי הציבור בישראל לא רוצה ראש ממשלה שבשביל מנדטים מוכן לסכסך ולהרוס את כל מה שטוב בנו. היעד שלי הוא הילדים שלנו. היעוד שלנו הוא לעבוד למען אזרחי מדינת ישראל״.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.