לפנות בוקר: חיל האוויר תקף ליד דמשק‎

מטוסי חיל האוויר הישראלי תקפו לפנות בוקר (רביעי) עמדות של צבא סוריה בגבול לבנון. במתקפה לא היו נפגעים. דובר צה"ל סירב לאשר את התקיפה.

בצל נאומו המתריס של חסן נסראללה כנגד ישראל הגזרה בגבול הצפוני מתחממת. מטוסי חיל האוויר הישראלי תקפו לפנות בוקר (רביעי) עמדות של צבא סוריה בגבול לבנון. במתקפה לא היו נפגעים. דובר צה"ל סירב לאשר את התקיפה.

ברשת "אלמסדר"  דווח כי בשעה 03:45 מטוסי חיל האוויר תקפו מספר יעדים מערבית לדמשק. ככל הנראה מטרת התקיפה הייתה משלוח נשק שיועד עבור חיזבאללה.

גורם בצבא סוריה סיפר לרשת "אלמסדר" כי מטוסי צה"ל חדרו לשטח סוריה דרך הרי אסראל שבמזרח לבנון, היכן שארגון דאע"ש הקים את המפקדה המזרחית שלו בלבנון.

רק לפני  יומיים, נאם מזכ"ל חיזבאללה חסן נסראללה, וטען כי "אם לחיזבאללה יהיה כוח בלבנון, זה ירתיע את ישראל מיציאה למלחמה".

נסראללה איים בנאומו כי במלחמה הבאה יפגעו הטילים שלו בכור הגרעיני בדימונה ומיכל האמוניה "ישראל יודעת שאנו יכולים להפוך את הכור בדימונה מאיום עלינו לאיום עליה באמצעות הטילים שלנו". לדבריו, ארגונו מסוגל להפוך את "הנשק הראשי של ישראל לאיום על תושבי ישראל עצמם". הוא קרא בדבריו לישראל "לפרק את הכור".

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.