לפני האימה: המחבלים מגיעים עם חליפות ומזוודות • משדר מיוחד

בתיעוד חדש ומצמרר ממצלמות האבטחה של מסעדת "מקס ברנר" נראים שני המחבלים לבושים בחליפות ועומדים להיכנס למקום, תוך שהם סורקים את השטח. השניים נראים ממתינים בפתח המסעדה כשהם אוחזים במזוודות, ומשקיפים על הסועדים – על מנת לתכנן את מסע הירי וכן למצוא פתח מילוט.

כך נראו המחבלים לפני הפיגוע בתל אביב: מצלמות אבטחה שהוצבו במתחם שרונה מרקט בתל אביב תיעדו את הרגעים שלפני הפיגוע הרצחני.

משדר מיוחד מהאולפן השקוף של וואלה

פיגוע ירי בתל אביב

משדר מיוחד מהאולפן השקוף – פיגוע ירי קשה בתל אביב. עכשיו בשידור חי באתר ובפייסבוק http://news.walla.co.il/item/2968907

‎Posted by ‎וואלה! חדשות‎ on‎ יום רביעי 8 יוני 2016

בתיעוד חדש ומצמרר ממצלמות האבטחה של מסעדת "מקס ברנר" נראים שני המחבלים לבושים בחליפות ועומדים להיכנס למקום, תוך שהם סורקים את השטח.

השניים נראים ממתינים בפתח המסעדה כשהם אוחזים במזוודות, ומשקיפים על  הסועדים – על מנת לתכנן את מסע הירי וכן למצוא פתח מילוט.

צפו בתיעוד באדיבות רשת

המחבלים  שלבשו חליפות תועדו כשהם מהלכים במסעדה 20 דקות לפני שפתחו בירי בקור רוח מצמרר,  ולא עוררו חשד בשעה שהנשק הוסתר במזוודות שנשאו עמם.

דקות לאחר מכן, נכנסו השניים למקום כסועדים  לכל דבר, והזמינו ארוחת ערב מאחד המלצרים במקום.  כעבור זמן קצר, החלו לרסס לכל עבר – ורצחו ארבעה בני אדם.

יוסף ג׳בארין, ברמן במסעדה, סיפר כי שני המחבלים ישבו בה והזמינו אוכל לפני שפתחו באש. "אלה היו שני בחורים שהיו לבושים בחליפות וישבו אצלנו והזמינו לאכול. הם ישבו וחיכו. כמה דקות אחרי שקיבלו את ההזמנה, שמענו את הירי. התחילו צעקות וכולם ברחו אחורה אל המטבח. אחרי כמה דקות יצאתי וראיתי פצועים ואת כולם על הרצפה".

"היינו ב'מקס ברנר' וראינו את המחבל שביצע ירי לעבר האנשים עד שנגמרו לו הכדורים", סיפר ראם שרמן, עד ראייה נוסף. "הוא זרק את הנשק מתחת לכסא שהיה במקום. ניסיתי להעניק עזרה לפצועים שראיתי וכשהגיעו כוחות מד"א עזבתי".

סלמה, מבלה במסעדה תיארה את הפאניקה, וסיפרה איך המחבל עמד מולה: "לא ידענו מה לעשות, כל האנשים צעקו וברחנו משם. ראיתי אותו הוא עמד ממש מולי, הוא היה לבוש שחור, רזה ועם רובה. הוא ירה יריות חזקות ואנשים ברחו. נמלטנו מהמסעדה ונכנסנו למרקט, אבל גם משם אנשים ברחו, אז בינתיים אנחנו הסתתרנו בתוך מסעדה".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.