לפני הבחירות: עיריית בית שמש עוברת למשכנה החדש

לאחר למעלה משישים שנה ולאחר עשרות שנים של דיונים עקרים וניסיונות רבים להעביר את משרדי העירייה למבנה ראוי ומכובד, זכה ראש העיר הרב משה אבוטבול לברך על המוגמר ולחנוך את משרדי העירייה החדשים במגדלי נעימי. בכך בא לסיומו הביזיון המתמשך שנים רבות של מיקום אגפי העירייה הפזורים במבנים ישנים, לא ראויים וחלקם אף רעועים וסדוקים.

כזכור, בתחילת הקדנציה הנוכחית, הודיע ראש העיר כי במקביל להמשך עבודת ועדת ההיגוי לבניין העירייה החדש, שלפי הניסיון בעבר וכן בערים אחרות עלולה לסיים את דיוניה רק בעוד תקופה ארוכה, העירייה תשכור 4000 מ"ר של משרדים חדשים ומודרניים באחד ממגדלי המשרדים החדשים בבית שמש.

לאחר אישור מליאת מועצת העיר, יצאה העירייה למכרז פתוח, כאשר בסופו של תהליך חברת מגדלי נעימי הגישה את ההצעה המיטבית וזכתה במכרז.

במבנה החדש שוכנים משרדי העירייה שהיו ממוקמים במבנה המרכזי ברח' הרצל 5 וכן משרדי אגף הגביה של העירייה ואגפים נוספים שהיו בסביבה, למעט אגף הרווחה שבתקופה האחרונה עבר סדרת שיפוצים יסודית ומקיפה והרחבת המבנים, אגף ההנדסה שנשאר ברמת בית שמש, ואגף החינוך שבתקופה הקרובה אמור לעבור למבנה עירוני ישן מול מגדלי נעימי, לאחר שישופץ ויאובזר בהתאם.

ראש העיר הרב משה אבוטבול ציין, כי מלבד כך שבניין העירייה הינו סמל מייצג של העיר ועליו להיות סביר ומכובד בהתאם כיאה לבנין עירייה של עיר ואם בישראל המונה כמאה אלף תושבים ועוד היד נטויה, וכי בניין עירייה חדש יתרום רבות לייעול עבודת העירייה ולהשבחת השירות לתושב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.